Nový Spark
venku od 2. března
Polonahá Taylor Momsen v bahně znázorňuje v novém klipu THE PRETTY RECKLESS samotnou Smrt

Polonahá Taylor Momsen v bahně znázorňuje v novém klipu THE PRETTY RECKLESS samotnou Smrt

Američtí rockeři THE PRETTY RECKLESS zveřejnili nový singl „For I Am Death“, který otevírá další etapu jejich hudební cesty – temnou, silnou a nepředvídatelnou. Videoklip ukazuje, že frontwoman Taylor Momsen se nebojí odhalit nejen svou duši, ale i tělo.

THE PRETTY RECKLESS na Sparkshopu

Zpěvačka o novince říká: „S ‘For I Am Death’ chci, aby hudba mluvila sama za sebe a aby si posluchač sám našel její význam. Možná se bude shodovat s mým, možná bude úplně jiný – důležité je, co si z ní každý odnese. A ještě jedna věc – rock’n’roll nikdy nezemře.“

Společně se singlem vyšel i videoklip v režii Lewise Catera, v němž se Momsen proměňuje v děsivou a zlověstnou postavu zosobňující samotnou Smrt, obklopenou temnými silami. Skladba je pravděpodobně předzvěstí chystané páté studiové desky, která naváže na poslední album „Death by Rock and Roll“ z roku 2021.

Novinka přichází po gigantickém turné s AC/DC, na němž THE PRETTY RECKLESS doprovázeli legendární kapelu napříč Severní Amerikou a Evropou. Během „Power Up“ stadionového tažení hráli před více než třemi miliony fanoušků na ikonických místech jako Rose Bowl v Los Angeles, Soldier Field v Chicagu, londýnský Wembley Stadium nebo Stade de France v Paříži.

Nový Spark
venku od 2. března
Kalendář akcí
25.03. THE RUMJACKS
25.03. DIE HAPPY
27.03. PROTHEUS, GATE CRASHER
28.03. AXEL RUDI PELL
28.03. NECRO METAL PILGRIMS 2026
28.03. PROTHEUS, GATE CRASHER
30.03. POLAR
31.03. BANSHEE
01.04. NAXEN, LOS MALES DEL MUNDO, SUEL
03.04. PROTHEUS, GATE CRASHER
A co FAKKER!?
logo