Nový Spark
venku od 1. července
Polský světový power metal PATHFINDER zveřejňuje nový klip a má nového zpěváka

Polský světový power metal PATHFINDER zveřejňuje nový klip a má nového zpěváka

Po dvou letech pauzy, kdy kapela potřebovala nabrat novou sílu a chuť pokračovat v jízdě metalovým světem, je polská power síla PATHFINDER zpět. Přichází s novým zpěvákem Primal Alleyem, který tvrdě pracoval na tom, aby splnil očekávání fanoušků.


Vychutnejte si rychlou jízdu symfonicko-power metalových králů, kteří vás dostanou šílenou rychlostí riffů a vokálem Primal Alleyho, který sahá až do nebe.

PATHFINDER je polská symfonicko-power metalová skupina, která byla založena v roce 2006 baskytaristou a skladatelem Arkadiuszem E. Ruthem. Hlavní myšlenka, která stála v pozadí založení skupiny od počátku, je snaha o kombinaci filmové a klasické hudby s power metalem s širokým záběrem. PATHFINDER vydal do současnosti dvě dlouhohrající alba, spolupracoval a vystupoval s mnoha známými metalovými skupinami a umělci jako například je POWER QUEST či LABYRINTH.

Texty skupiny jsou zaměřeny na epickou fantasy a hudební styl může být popsán slovy jako skládající se z „rozsáhlých orchestrálních klávesových vrstev, chytlavých riffů, oslepujících sólových kytar, zběsilých rytmů a stoupajících vokálů“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace