Nový Spark
venku od 1. června

Poslechněte si: SIXX: A.M. - „Stars“

Poslechněte si novou skladbu od SIXX: A.M. „Stars“. Po singlu „Gotta Get It Right“ jde o další kousek uvolněný z jejich novinky „Modern Vintage“, která vyjde 7. října. Podle kapely prý jde o jeden z nejlepších songů, jaký společně napsali. „A taky je to jeden z těch nejagresivnějších,“ říká zpěvák James Michael. „Jeho tempo je mnohem rychlejší, oproti tomu, jaké skladby běžně píšeme. Je to jeden z těch kousků, v které jako autor vždycky doufáte, kdy do sebe melodická linka, text a instrumentace krásně zapadnou. A z toho refrénu mám husí kůži pokaždé, když ho slyším a to už jsem ho slyšel tisíckrát.“ Do budoucna tak nejspíš můžeme čekat, že ze „Stars“ bude další singl...

Co se týče alba jako celku, podle basáka Nikkiho Sixxe, má až oslavný charakter: „Když jsme začínali skládat nové písničky, říkali jsme si, že je snad ani nemůžeme dát na album SIXX: A.M. Lidi nám říkali, že jim připomínají Night at the Opera od QUEEN anebo věci od EDGAR WINTER GROUP. Pořád v nich byl náboj a textury SIXX: A.M., ale byl v nich i onen oslavný duch. Pak jsme začali nahrávat a i když to na začátku nevypadalo, skutečně je z toho album SIXX: A.M..“

A samozřejmě, pokud jste ještě neslyšeli „Gotta Get It Right“, přikládáme i ten...


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo