Nový Spark
venku od 1. června
Poslechněte si: SYMPHONY X - „Without You“

Poslechněte si: SYMPHONY X - „Without You“

SYMPHONY X streamují první skladbu z novinky „Underworld“. Jmenuje se „Without You“. Podle kytaristy Michaela Romea je novinka kolekcí, z níž lze poslechnout zvlášť každou ze skladeb, ale zároveň prý kapela chtěla ukázat, že albový formát není mrtvý. „V branži se mluvilo o tom, jak už se žádná alba vydávat nebudou a podobně. Chtěl jsem se ale za albový formát postavit a udělat z Underworld nahrávku, kterou stojí za to poslouchat od začátku až do konce,“ říká Romeo, „nechci kázat, ale tohle jsme chtěli dát jasně najevo. Záleželo nám na tom, jak se album vyvíjí. Tu zrychlí, pak zase zpomalí a dohromady ty skladby krásně plynou, fungují vedle sebe a dávají smysl.“

„Underworld“ vyjde 24. července.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo