Nový Spark
venku od 1. června
Poslechněte si: WITCHCRAFT - „The Outcast“

Poslechněte si: WITCHCRAFT - „The Outcast“

Švédští WITCHCRAFT se zamaskovali a 15. ledna 2016 jsou připraveni vydat nové album „Nucleus“. To zároveň představí novou sestavu, jelikož po vydání minulého alba „Legend“ (2012) zůstal v kapele už jen frontman Magnus Pelander, jehož doplňují dva nováčci – Tobias Anger (basa) a Rage Widerberg (bicí). Kudy se nová sestava hudebně ubírá, naznačuje první singl „The Outcast“, který na B-straně doplňuje i jeden cover. WITCHCRAFT sáhli po jedné z méně známých skladeb od NIRVANY „Even in His Youth“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo