Nový Spark
venku od 1. února
Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Šest let po posledním počinu „Witchkrieg“ (2010) se připomínají švédští pekelníci WITCHERY, v jejichž řadách najdeme například basáka ARCH ENEMY Sharleeho D´Angela nebo kytaristu THE HAUNTED Patrika Jensena. Bohužel už ne bubeníka Martina Axenrota (OPETH) ani zpěváka Legiona (ex-MARDUK), respektive Emperora Maga Caligulu (ex-DARK FUNERAL), jenž ho nedlouho po vydání zmíněného alba nahradil.

„Martin je příliš zaneprázdněný na jiných místech a Caligula kapelu bohužel musel opustit kvůli potížím se sluchem. Jsou to těžké ztráty, ale podařilo se nám najít víc než schopné náhradníky,“ uvádí na vysvětlenou kapela před vydáním nového materiálu nazvaného „In His Infernal Majesty´s Service“, jehož se dočkáme 25. listopadu. Známější bude nejspíš bicmen Chris Barkensjö, jenž v minulosti hrával například s REPUGNANT nebo CONSTRUCDEAD, mladý vokalista Angus Norder bude teprve 4. listopadu debutovat s vlastní kapelou NEKROKRAFT.

„Oba do kapely přinášejí čerstvou krev i čerstvé nápady a uslyšíte, že oba nás ,staré členy‘ přiměli k tomu, abychom se předvedli zase o kus víc.“ Jako první song z alba WITCHERY streamují kousek „Nosferatu“.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace