Nový Spark
venku od 1. března
Post-punkové FOTOCRIME v Kabinetu múz už ve čtvrtek doplní KURVY ČEŠI

Post-punkové FOTOCRIME v Kabinetu múz už ve čtvrtek doplní KURVY ČEŠI

Temná americká post-punková kapela FOTOCRIME se vrací 7.12. do Kabinetu MÚZ s novým albem Accelerated, které se opět nese na vlně toho nejlepšího dark-wave. Support zajistí divoká domácí parta KURVY ČEŠI, která doveze aktuální album Šnečí med.

FOTOCRIME
Temný samet Fotocrime se vrací do Kabinetu s novým albem Accelerated, které se opět nese na vlně toho nejlepšího dark-wave a post-punku. Chladnost synth zvuků s odkazem na německé EBM pionýry. Kapela stojí na zpěvákovi, skladatelovi, multiinstrumentalistovi a producentovi Ryanu Pattersonovi (ex-Coliseum). Sytý baryton, který jistí dvě legendy louisvillského undergroundu. Kytarista Nick Thieneman (Young Widows, Fool’s Ghost) a baskytarista Will Allard (Aon Brasi, Xerxes). Fotocrime už potřetí do Brna dovezou chladné bicí automaty a vrstvené syntezátory. Jejich monochromatická jasnost elektronického zvuku se setkává s živelným post-punkem hnaným basou, zvonícími kytarami i nezaměnitelným Pattersonovým barytonem.

KURVY ČEŠI
Parta se svérázným názvem Kurvy Češi hraje ještě svéráznější speedy acid hardcore punk. Do Kabinetu se vrací s novou deskou Šnečí med, kterou stejně jako album We Are Family vydali u labelu Stoned To Death Records. Kapelu tvoří prověřené postavy například z Vole, Láska a přátelství, Vlněna nebo Ghettoblaster.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace