Nový Spark
venku od 3. června
Power metalisté EUFORY se zapojují do benefice

Power metalisté EUFORY se zapojují do benefice

V sobotu 1. 6. 2024 vystoupili EUFORY na festivalu Angelus fest. Festival se na Slovensku pomalu stává tradicí a jeho cílem je věnovat vybrané finance ze vstupného na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují. Ročník 2024 si vzal za úkol pomoci týmu lékařů z fakultní nemocnice F.D. Roosevelta v Banské Bystrici zakoupit potřebné vybavení pro záchranu životů.

Aktuální album „Fifth Dimension“ pořídíte zde

Baskytarista Filip dodává: „Atmosféra na mieste bola skvelá! Návštevníci sa bavili, kapely podávali skvelé výkony a všetci mali jeden spoločný cieľ - pomôcť. Po asi 10-sekundovej debate sme sa rozhodli, že priložíme ruku k dielu a organizátorom venujeme celý zisk z predaja merchandise."

Loňské léto si power metaloví Slováci z Martina EUFORY prošli přerodem, když oznámili změnu za mikrofonem. Frontman Ľuboš Senko se po čtrnáctiletém působení u EUFORY rozhodl ukončit spolupráci. Hledání náhrady za něj netrvalo dlouho a o necelé čtyři měsíce později kapela představila novou posilu. Zpěvákem EUFORY se stal Marek Milo. Přes zimu se Marek v kapele zapracoval a už v plné síle společně objíždějí další štace.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace