Nový Spark
venku od 1. července
Power metaloví DONOR podepisují smlouvu s labelem Smile Music records

Power metaloví DONOR podepisují smlouvu s labelem Smile Music records

Power metalisté z Valašska DONOR mají na kontě pěknou řádku úspěchů, ač se v jejich diskografii skví teprve dvě alba „Donor“ a „Devět křížů“, účast na velkých festivalech a počty fanoušků mluví samy za sebe. Několik vydařených účastí v hudebních soutěžích a spolupráce s Rolandem Grapowem kapelu za velmi krátkou dobu vyšvihla mezi stálice tuzemských festivalů.

DONOR chtějí se svým třetím albem posunout kapelu ještě o kousek dál v profesionální cestě za úspěchem a podepisují vedle jiných velkých jmen naší scény jako je například SALAMANDRA nebo INSANIA, smlouvu s nahrávací společností Smile Music records: „Jsme rádi, že jsme za práci, kterou jsme desce a celé její propagaci věnovali, byli odměněni tím, že si nás lidé ze Smile Music všimli a oslovili nás. Proběhlo nějaké první oťukávání, kde jsme si načrtli formát naší spolupráce a s příchodem nové koncertní sezóny jsme si plácli. Věříme, že naše spolupráce bude oboustranně ku prospěchu. Nám jistě pomůže s přípravami nového alba a Smile Music získali do svého portfolia kapelu, která zase rozšíří jejich žánrové rozpětí. Myslím, že si vzájemně rozhodně máme co předat, což je dobře pro posun jak kapely, tak labelu. Moc se na spolupráci těšíme,“ komentuje nově vzniklou spolupráci Míra Šipula, který v rukou pevně třímá nejen baskytaru, ale také břímě manažerské.

Už předchozí album „Devět křížů“ (koupíš na Sparkshopu ) znamenalo pro kapelu průlom. Deska klade důraz na silné melodie i mohutné doprovodné vokály, DONOR ukázali svůj power metalový rukopis. Coby zkušenější jak v muzikantské, tak v manažerské práci, se stala kapela cílem v hledáčku pořadatelů nejrůznějších festivalů po celé České republice, kde si upevnila svou pozici.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace