Nový Spark
venku od 1. března
POWERWOLF pogratulovali Ozzymu k jeho narozeninám předělávkou „Bark at the Moon“

POWERWOLF pogratulovali Ozzymu k jeho narozeninám předělávkou „Bark at the Moon“

Německá powermetalová smečka POWERWOLF uctila 75. narozeniny samotného prince temnot, legendárního Ozzyho Osbourna, vydáním coveru jedné z nejslavnějších sólových skladeb bývalého zpěváka BLACK SABBATH - „Bark at the Moon“.

Ozzy Osbourne oslavil 3. prosince významné jubileum - 75 let. „Bark at the Moon“, titulní skladba jeho oslavovaného alba z roku 1983, je nesmrtelnou klasikou a „vlkodlačí“ cover písně je proveden v typickém stylu POWERWOLF, avšak plně respektuje původní verzi. Mrkněte na lyric video!

Na podzim roku 2024 se POWERWOLF vydají na své dosud největší headliner turné. Jejich energická show s nebývalou produkcí rozezní 16 velkých koncertních hal po Evropě. Praha nemůže chybět. Majestátní powermetalové vystoupení POWERWOLF zasáhne Prahu 26. října 2024. Uskuteční se ve Sportovní hale Fortuna. Jako speciální hosté POWERWOLF doprovodí švédští heavymetaloví matadoři HAMMERFALL a další podporu zajistí vycházející hvězdy scény WIND ROSE.

POWERWOLF na Sparkshopu. Vybav se na koncert!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace