Nový Spark
venku od 3. června
POWERWOLF vypráví příběh vlkodlaka z Bedburgu v nejpropracovanějším videoklipu své kariéry

POWERWOLF vypráví příběh vlkodlaka z Bedburgu v nejpropracovanějším videoklipu své kariéry

Němečtí titáni POWERWOLF tasí své drápy v prvním singlu z jejich očekávaného studiového alba „Wake Up The Wicked“. Prostřednictvím skladby a epického videoklipu „1589“ vypráví příběh vraha Petera Stumppa, známého jako „vlkodlak z Bedburgu“.

Stumpp byl farmář, který žil poblíž Kolína nad Rýnem v 16. století. V roce 1589 byl označen za vlkodlaka, načež uvedl, že mu v měnění podoby pomáhala černá magie. Při mučení se přiznal k několika vraždám a pojídání svých obětí. 31. října stejného roku byl popraven velmi krutým způsobem. Byl obviněn z nesčetně vražd, mučení, kanibalismu i incestního poměru se svou dcerou.

Morbidní příběh jeho života dodnes fascinuje lidi po celém světě. Pro videoklip ke skladbě „1589“ se POWERWOLF vydali do Anglie, aby filmovým způsobem zinscenovali Stumppův osud v temných lesích. Kapela tak představuje nejpropracovanější produkci hudebního videa v její dosavadní historii – a nabízí tak důstojnou první ochutnávku toho, co mohou fanoušci od „Wake Up The Wicked“ očekávat. Nové album vychází 26. července a vy si ho již teď můžete objednat na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace