Nový Spark
venku od 3. června
Pravda umírá? Alespoň podle ANVIL ano

Pravda umírá? Alespoň podle ANVIL ano

Kanadští metaloví matadoři ANVIL vydají své jubilejní dvacáté album „One and Only“ 28. června prostřednictvím AFM Records. Po singlu „Feed Your Fantasy“ přichází s další ochutnávkou, skladbou „Truth is Dying“.

Dvacátý zářez do diskografie Kanaďanů byl nahrán koncem loňského léta s dlouholetým producentem Martinem „Mattesem“ Pfeifferem a Jörgem Ukenem ve studiu Soundlodge v Německu. Stejný produkční tým byl zodpovědný za poslední čtyři alba ANVIL - „Anvil Is Anvil“ (2016), „Pounding the Pavement“ (2018), „Legal at Last“ (2019) a „Impact Is Imminent“ (2022).

Skupina z kanadského Toronta se svými dvěma hlavními mozky - kytaristou/zpěvákem Stevem „Lipsem“ Kudlowem a bubeníkem Robbem Reinerem - se společně s baskytaristou Chrisem Robertsonem ohlíží za působivou kariérou s nesčetnými vrcholy i řadou zádrhelů. Hlavní je však jejich obrovský vliv na celou metalovou scénu včetně kapel jako METALLICA nebo SLAYER. Předobjednávejte jejich „One and Only“ na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace