Nový Spark
venku od 1. března
Před BLIND GUARDIAN se na Slovensku představí SYMPHONITY

Před BLIND GUARDIAN se na Slovensku představí SYMPHONITY

Ikoničtí Bardi, německé metalové legendy BLIND GUARDIAN, zavítají příští rok v rámci svého turné The God Machine Tour na Slovensko. Role předkapely se ujmou SYMPHONITY.

BLIND GUARDIAN se publiku bratislavského Majectic Music Clubu představí 30. června 2024. Jako předkapela vystoupí SYMPHONITY, mezinárodní kapela s českým jádrem. Poté, co již v minulosti předskakovali kapelám jako FREEDOM CALL, VISIONS OF ATLANTIS či RHAPSODY OF FIRE, se jedná o další velké jméno, které si můžou připsat na svůj pomyslný seznam úspěchů.

SYMPHONITY na Sparkshopu

„Bude to již dlouhých pět let, kdy jsme naposledy vystoupili na Slovensku, takže se moc těšíme, že se sem můžeme vrátit a ukázat se fanouškům v plné síle. Že to bude při příležitosti předskakování velikánům BLIND GUARDIAN, je samozřejmě ohromná pocta,“ říká basák kapely Tomáš Sklenář. „Je nám ctí sdílet jedno podium s legendou, na které někteří z nás vyrůstali,“ dodává zpěvák Mayo Petranin.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace