Nový Spark
venku od 1. prosince

Před DREAM THEATER v červnu zahrají BLACK STAR RIDERS

DREAM THEATER – americký gigant progresivního rocku se 28. června vrátí do Prahy, aby zde uvedl první ze série nadcházejících jednodenních hudebních akcí Prague Sounds Good!

„Přestože se červnová premiéra Prague Sounds Good ponese v rockovém duchu, do budoucna bychom pod tímto názvem do Prahy rádi přivezli i umělce reprezentující jiné hudební styly. V tuto chvíli již s několika dalšími zajímavými jmény světové zahraniční scény intenzivně jednáme a není tak vyloučeno, že druhý díl Prague Sounds Good! uvedeme ještě do konce roku,“ prozradil Patrik Svitek za pořádající agenturu NuCoast, která v Čechách organizuje vystoupení Dream Theater letos již potřetí a která ve spojení s Nova Music u nás uspořádala již desítky hudebních akcí - včetně festivalu Aerodrome (Metallica, System Of A Down), koncertu Bon Jovi nebo Rise Against, které v červnu opět uvede v Incheba Areně.

Dějištěm prvního dílu Prague Sounds Good! bude O2 arena a aby se tento večer stal pro návštěvníky opravdu nezapomenutelným, zařadili pořadatelé před Dream Theater ještě vystoupení Black Star Riders – britskou skupinu bývalých členů Thin Lizzy.

„Thin Lizzy jsou už známý příběh, ale s Black Star Riders se posouváme do míst bez historie a to je zatraceně vzrušující. Už léta jsem si hraní neužíval tak jako teď,“ říká kytarista Scott Gorham, který spolu s Damonem Johnsonem, Marco Mendozou a Rickym Warwickem založili Black Star Riders v roce 2012. V roce 2013 vydali kritikou vysoce ceněný debut All Hell Breaks Loose, na který před pár týdny navázali albem The Killer Instinct v produkci Grammy oceněného Nicka Raskulinecze (Rush, The Foo Fighters, Alice In Chains, Mastodon aj.).

Předprodej vstupenek na Prague Sounds Good bude zahájen tento pátek sítí Ticketportal, kde budou lístky k zakoupení za 990 korun k stání a 1390 korun k sezení.

Více na Prague Sounds Good Festival

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
07.12. PRODIGY
08.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
08.12. HARLEJ
09.12. HÄMATOM, MILOŠ MEIER
09.12. HARLEJ
14.12. HARLEJ, ECLIPSE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace