Nový Spark
venku od 2. října

Předprodej vstupenek na premiérový koncert LYNYRD SKYNYRD v ČR začal

Sen se stává skutečností! Dlouhé čekání rockových fanoušků na vystoupení legendárních LYNYRD SKYNYRD končí! S radostí zveřejňujeme zprávu, která jistě potěší nejednoho fanouška rockové muziky u nás, ale také v celé východní Evropě. Poprvé v tomto regionu totiž vystoupí legendární americká kapela LYNYRD SKYNYRD. Její příznivci na její vystoupení u nás museli čekat téměř neuvěřitelných 50 let. Základy, tehdy ještě studentské kapely, byly položeny v Jacksonville na Floridě v létě roku 1964! Skupina se do povědomí celého světa dostala v 70. letech díky hitům jako „Free Bird“ a „Sweet Home Alabama“. Skladba „Free Bird“ se nachází na třetím místě v seznamu nejlepších kytarových sól světa časopisu Guitar World. V roce 2006 byla kapela uvedena do Rock‘n’rollové síně slávy. Její písně byly použity například ve filmu „Forrest Gump“ nebo v seriálu „Jmenuju se Earl“.


Historicky první vystoupení této nejznámější světové kapely v žánru zvaném jižanský rock se uskuteční v Plzni 1. května 2015. Tuto jedinečnou událost finančně podporují a dávají jako dar městu Plzeň Tomáš Paclík a fotbalový klub Viktoria Plzeň. Vystoupení je součástí projektu Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a současně odstartuje program Slavností svobody u příležitosti 70. výročí osvobození města Plzeň americkou armádou, jichž se zúčastní i američtí veteráni 2. světové války. Místo konání koncertu je Areál ploché dráhy v Plzni na ulici Univerzitní 15. Tento areál s dostatečnou diváckou kapacitou pro tento velkolepý open-air mega koncert nabízí rovněž prostor nejen k umístění velkolepého podia, videoprojekci, veškerého cateringového zázemí pro diváky, ale rovněž prostor k vystavení historických amerických jeepů, které před 70 lety přijely do Plzně! Areál je navíc v těsně blízkosti Borského parku, kde po celý den bude probíhat prezentace a program Slavnosti svobody. Předkapelou LYNYRD SKYNYRD bude nejlepší česká kapela tohoto žánru - ŽLUTÝ PES!

Program večera:
17:30 … otevření areálu
19:30 - 20:30 … ŽLUTÝ PES
21:00 - 23:00 … LYNYRD SKYNYRD

Předprodej vstupenek zahájen 26. 11. 2014! Na www.mastersofrock.cz , v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt, Eventim a Plzeňská vstupenka. Vstupenky jsou v prodeji v následujících kategoriích:
- stání 490,- Kč
- stání před pódiem 750,- Kč
- VIP tribuna - sezení, včetně parkovacího místa za tribunou 2.500,- Kč
- na místě budou k dispozici vstupenky o 100,- Kč dražší
Pozor! Všichni majitelé Plzeňské karty si mohou (pouze přes Plzeňskou vstupenku) zakoupit základní vstupenku na stání s 20% slevou! Buďte u toho! - legendární LYNYRD SKYNYRD poprvé v České republice, v Plzni 1. května 2015 v Areálu ploché dráhy! Více informací o koncertu budou zveřejňovány na www.mastersofrock.cz , stejně jako na www.pragokoncert.com , www.plzen2015.cz a www.slavnostisvobody.cz .

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace