Nový Spark
venku od 30. dubna
Představuje se dubnová Kluboofka

Představuje se dubnová Kluboofka

„Duben, ještě tam budem“ to platí letos dvojnásob. Tak pokud jste za kamny nebo ne, nezapomeňte se podívat na dubnový pořad Kluboofka. Po velikonoční výslužce přichází další porce žhavé muziky z našich luhů a hájů.

Soutěžit budou tyto klipy:

Divoká karta Nároďáku Jaroměř
****Rock String - Smlouva s ďáblem** **


Vanaheim – Za obzor


Forrest Jump - Hou hou, maličká


Divoká karta rádia HEY
Wishmasters - Wasteland


Doomas – Portal SK


Roxor – Ke hvězdám


Vítěz březnového kola
Krabat&Vilém Čok - Strýček Véna Peprný


Hlasování probíhá formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“.

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB ROCKOVÉ VELIKONOCE V KLUBOOFCE a webových stránkách Nároďáku Jaroměř. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát batoh z kolekce „NÁROĎÁK FEST“.

KLUBOOFKA DĚKUJE PARTNERŮM

Rockeřiska, v naší české kotlině, a nejen v ní, patří pěnivý mok k nedílné součásti naší zábavy. Proto jsme rádi, že součástí našeho projektu KLUBOOFKA je i náš partner Pivovar Chotěboř. Patří mu velké poděkování za podporu česko – slovenské hudební scény!!!

Někteří z Vás již mohli ochutnat pivo PREMIUM, jakožto výherci našich společných soutěží. Ceny nevyhrávají jen fanoušci, ale i kapely. Veškeré informace o soutěžích najdete na FB a webových stránkách hudebního klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ. Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Vyrostl na kraji města a v roce 2009 zahájil výrobu. Bylo to po 33 letech od posledního pivovaru uvedeného do provozu v minulém století v tehdejším Československu.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace