Nový Spark
venku od 3. srpna
Příští týden KING DIAMOND konečně vydá nový singl

Příští týden KING DIAMOND konečně vydá nový singl

Mezi fanoušky tvrdé hudby zavládla vlna nejistoty, když dánský černokněžník začal rušit jeden koncert za druhým z důvodu „nepředvídaných událostí“. Ať už si pod tím máme představit cokoliv, můžeme doufat, že si KING DIAMOND své problémy úspěšně vyřešil. Své fanoušky si hodlá udobřit vydáním hned dvou singlů.

Album „The Institute“ bude po dlouhých 18 letech dalším zásekem v DIAMONDOVĚ diskografii. Album by mělo vyjít někdy v roce 2025 u labelu Metal Blade. Opět se bude jednat o koncepční album, jak jsme u DIAMONDA zvyklí. Jen tentokrát bude rozděleno na dvě části. Na albu se mimo jiné podílela i norská black/folková pěvkyně MYRKUR, která obstarala klávesy a doprovodné vokály.

Fanoušci se mohou těšit na první singl s názvem „Spider Lilly“, který vyjde již v úterý 17. prosince. Ten už mohli fanoušci slyšet na živém vystoupení v San Antoniu. Někdy v budoucnu bychom se měli dočkat i druhého singlu s názvem „Electro Theerapy“.

AKTUALIZACE: První singl s názvem „Spider Lilly“ už byl oficiálně vydán a vy se na něj můžete podívat na videu přiloženém níže.

Nový Spark
venku od 3. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT AFTERPARTY: MONSTROSITY, I AM YOUR GOD
10.08. AIRBOURNE
12.08. ALIEN ANT FARM
13.08. ROCK CASTLE
14.08. MAGMAFEST
15.08. SHOW ME THE BODY
16.08. SPEED
22.08. RED LEATHER
04.09. METAL!!! 2026
04.09. STEVE´N´SEAGULLS
A co FAKKER!?
logo