Nový Spark
venku od 1. října
Producent RockOpery Milan Steigerwald nominován na Osobnost roku

Producent RockOpery Milan Steigerwald nominován na Osobnost roku

RockOpera Praha zamířila na letošní Nouvelle Prague. Hudební skladatel a producent Milan Steigerwald si totiž nejen za svou práci pro holešovické divadlo vysloužil nominaci na Osobnost roku v rámci Nouvelle Prague Awards.

Mezinárodní hudební showcase festival a konference proběhla o uplynulém víkendu v multifunkčním sálu pražského Centra DOX. Vítězem kategorie Osobnost roku se nakonec stal Petr Ostrouchov.

Nouvelle Prague je showcaseový festival, který se snaží propojit český showbyznys se zahraničím. Jde o předváděčku našeho „potenciálního vývozu“ – jinými slovy schopných mladých umělců a osobností z Čech a Evropy, před pozvanými producenty z celého světa.

„Showcase festival je skvělý formát pro mladé talenty, jak získat pozornost fanoušků, médií a hlavně profesionálů z řad hudebního byznysu. Já osobně mám třeba radost, že letos se na jednom předváděcím koncertě představí se svou kapelou Žofie Dařbujánová, kterou učím zpívat už od jejích 13 let a která mimochodem v naší RockOpeře Praha ztvárňuje legendární Julii,“ říká zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Šestý ročník hudební konference Nouvelle Prague připravil pro návštěvníky pestrý konferenční i hudební program, zajímavé hosty a rady, které pomohou v orientaci v hudebním byznysu. Mimo jiné se rozdávaly i ocenění v několika kategoriích – Hudební médium, Osobnost roku, Klub, Nahrávací studio a také Cena asociace českých festivalů FESTAS. Právě mezi Osobnostmi roku se letos objevilo jméno Milana Steigerwalda.

„Nominace si velmi vážím a těší mě, že se díky hlasům svých příznivců mohu objevit ve společnosti takových aktérů showbyznysu, jako je zakladatelka Colours of Ostrava Zlata Holušová či Petr Ostrouchov, kterému ocenění přeji,“ komentuje autor, pořadatel, producent a hudební skladatel Milan Steigerwald.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace