Nový Spark
venku od 2. února
Progmetaloví IOTUNN se na druhé desce vydají zkoumat lidskou povahu až do pravěku

Progmetaloví IOTUNN se na druhé desce vydají zkoumat lidskou povahu až do pravěku

Progresivní formace, kterou tvoří členové z Dánska a Faerských ostrovů, ohlásila na 25. říjen vydání svého druhého plnohodnotného alba s názvem „Kinship“. Vydejte se společně s IOTUNN na mytologickou cestu zkoumající kořeny lidské povahy. První singl se jmenuje „I Feel The Night“.

Kytarista Jesper Gräs poznamenává: „Vytvoření ‚Kinship‘ bylo tou nejrozsáhlejší a nejdivočejší cestou, na kterou jsme se kdy vydali. Stejně jako při výstupu na horu Galdhøpiggen v Norsku jsme překračovali vrchol za vrcholem a viděli věci neustále jasnější a širší, dokud jsme nedosáhli vrcholu. Nikdy jsme nebyli hrdější a spokojenější a doufáme, že naše staré i nové fanoušky album zasáhne přímo do srdce, odkud se může dál rozvinout.“

Kapela na desce hudebně i textově zkoumá lidskou povahu, její spojení i odpojení se vším a všemi, a jak naše rozhodnutí vždy definovala nás a naše životy. Příběh na „Kinship“ je zasazen do pravěku, kde sleduje život jednoho domorodce, který je součástí většího kmene.

Před vydáním desky kapela odhalila hlavní singl „I Feel The Night“.

Tracklist:
01. Kinship Elegiac
02. Mistland
03. Twilight
04. I Feel the Night
05. The Coming End
06. Iridescent Way
07. Earth to Sky
08. The Anguished Ethereal


Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
08.02. SLAUGHTER TO PREVAIL, DYING FETUS, SUICIDE SILENCE
08.02. TARJA, MARKO HIETALA, SYMPHONITY
08.02. HOSTIA, LAS TRUMIEN, VIOLENT REPRISAL
09.02. LEPROUS
09.02. ALL TIME LOW
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
A co FAKKER!?
logo