Nový Spark
venku od 1. února
Progresivci SOEN předělali SLIPKNOT – komorně a se symfoniky

Progresivci SOEN předělali SLIPKNOT – komorně a se symfoniky

Švédští progmetalisté SOEN předělali klasický song SLIPKNOT „Snuff“. A navíc dost netradičně. Skladba je součástí koncertního záznamu „Atlantis“, vycházejícího 18. listopadu, na němž kapela zpracovala třináct svých kompozic v komornějším provedení v doprovodu osmi symfoniků. A „Snuff“ k tomu.

„Chtěli jsme připravit něco speciálního. Nabízelo by se vybrat nějakou velkolepou skladbu od kapel typu GENESIS nebo PINK FLOYD. Ale rozhodli jsme se pro něco naprosto odlišného. Pro skladbu od SLIPKNOT, kterou všichni milujeme pro její brutální upřímnost,“ říká kapela založená v roce 2010 bývalým bubeníkem OPETH Martinem Lopezem.

Název si nahrávka „Atlantis“ vysloužila po studiu, v němž byla loni v prosinci pořízena, proslulém Atlantis Grammofon Studiu ve Stockholmu, jehož historie se datuje až do čtyřicátých let minulého století, a kde nahrávali například i GREEN DAY nebo Lenny Kravitz.


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace