Nový Spark
venku od 1. března
Progresivci SOEN předělali SLIPKNOT – komorně a se symfoniky

Progresivci SOEN předělali SLIPKNOT – komorně a se symfoniky

Švédští progmetalisté SOEN předělali klasický song SLIPKNOT „Snuff“. A navíc dost netradičně. Skladba je součástí koncertního záznamu „Atlantis“, vycházejícího 18. listopadu, na němž kapela zpracovala třináct svých kompozic v komornějším provedení v doprovodu osmi symfoniků. A „Snuff“ k tomu.

„Chtěli jsme připravit něco speciálního. Nabízelo by se vybrat nějakou velkolepou skladbu od kapel typu GENESIS nebo PINK FLOYD. Ale rozhodli jsme se pro něco naprosto odlišného. Pro skladbu od SLIPKNOT, kterou všichni milujeme pro její brutální upřímnost,“ říká kapela založená v roce 2010 bývalým bubeníkem OPETH Martinem Lopezem.

Název si nahrávka „Atlantis“ vysloužila po studiu, v němž byla loni v prosinci pořízena, proslulém Atlantis Grammofon Studiu ve Stockholmu, jehož historie se datuje až do čtyřicátých let minulého století, a kde nahrávali například i GREEN DAY nebo Lenny Kravitz.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace