Nový Spark
venku od 3. června
PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED se vrací s novým EP. Nenapodobitelné uskupení kombinující HC-punk s emo vlivy hlásí nový počin nazvaný „Jediné, na čem záleží, jsou stopy lásky, které tu po nás zůstanou“.

Aniž by přišli o charakteristický zvuk, představují PROTIJED oproti předchozímu albu „Stres“ i razantní změny; kromě nového labelu je EP totiž inspirováno náročným emočním obdobím, které je v něm obtisknuto. Kabinet Records tak na červené jednostranné desce vydávají unikátní projekt dokumentující těžké období zpěváka Banána, které bylo přetaveno v nahrávku, jež unikátním způsobem doplňují přizvaní hosté. Ti reprezentují široké spektrum české hudební scény, a tak se v jednotlivých skladbách objeví např. rapper Idea, Monika Načeva nebo Iny, bývalý zpěvák GRIDE. Všichni ze zmíněných dodali text k jedné z písní a také na ni hostují.

„Jediné vodítko, které jsem jim dal, byl název desky, nic jiného,“ komentuje Banán způsob, kterým se odvíjela spolupráce na EP s názvem inspirovaným citátem Alberta Schweitzera.

Smutkem i láskou ovlivněný počin vychází na prvního Máje pod Kabinet Records.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace