Nový Spark
venku od 1. června
PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED na prvního Máje vydají EP o lásce

PROTIJED se vrací s novým EP. Nenapodobitelné uskupení kombinující HC-punk s emo vlivy hlásí nový počin nazvaný „Jediné, na čem záleží, jsou stopy lásky, které tu po nás zůstanou“.

Aniž by přišli o charakteristický zvuk, představují PROTIJED oproti předchozímu albu „Stres“ i razantní změny; kromě nového labelu je EP totiž inspirováno náročným emočním obdobím, které je v něm obtisknuto. Kabinet Records tak na červené jednostranné desce vydávají unikátní projekt dokumentující těžké období zpěváka Banána, které bylo přetaveno v nahrávku, jež unikátním způsobem doplňují přizvaní hosté. Ti reprezentují široké spektrum české hudební scény, a tak se v jednotlivých skladbách objeví např. rapper Idea, Monika Načeva nebo Iny, bývalý zpěvák GRIDE. Všichni ze zmíněných dodali text k jedné z písní a také na ni hostují.

„Jediné vodítko, které jsem jim dal, byl název desky, nic jiného,“ komentuje Banán způsob, kterým se odvíjela spolupráce na EP s názvem inspirovaným citátem Alberta Schweitzera.

Smutkem i láskou ovlivněný počin vychází na prvního Máje pod Kabinet Records.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace