Nový Spark
venku od 1. června
První metalové album ve vesmíru! Vyslali ho tam HYPOCRISY, podívejte se

První metalové album ve vesmíru! Vyslali ho tam HYPOCRISY, podívejte se

Poslední listopadový pátek vyšel u Nuclear Blast Records nejnovější přírůstek HYPOCRISY pojmenovaný „Worship“. Ten samý večer představila kapela svým fanouškům speciální poslechovku včetně videa, na němž posílá vinyl do stratosféry.

Najnovější album i staší tituly pořídíte v našem Sparkshopu

Cestu uskutečnila na zakázku vyrobená nosná plošina, která vynesla desku do atmosféry. Celé plavidlo bylo vyzvednuto velkým balónem naplněným vodíkem, který dosáhl maximální výšky přes 120 000 stop (36,57 km) nad Zemí. Při pádu nazpět k Zemi dosáhl rychlosti přes 320 km/hod, dokud se znovu nedostal do troposféry, kde všichni žijeme. V této výšce plavidlo podle plánů zpomalilo, dokud se nedotklo povrchu Země.

V pořadí třináctá nahrávka „Worship“ vyšla po dlouhých osmi letech od předchůdce „End of Disclosure“. Obsahuje 11 skladeb, přičemž natáčení probíhalo jako obvykle ve studiu princiála Petera Tägtgrena Abyss Studio AB ve Švédsku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace