Nový Spark
venku od 1. srpna
QUEENSRŸCHE v novém singlu promlouvají o smrti

QUEENSRŸCHE v novém singlu promlouvají o smrti

Americká kapela zrozená v roce 1982 zmapovala za svoji kariéru množství žánrů, a tak zůstává vlastní hybnou silou a pokračuje v neustále se vyvíjejícím odkazu. Nejinak tomu bude na 16. studiové nahrávce „Digital Noise Alliance“, která vyjde 7. října. Díky prvnímu vydanému singlu „In Extremis“ si můžete udělat obrázek o tom, jak bude novinka znít.

QUEENSRŸCHE na Sparkshopu

Deska vznikla opět ve spojení s producentem Zeussem (Rob Zombie, HATEBREED). „Digital Noise Alliance“ nejenom odráží minulé úspěchy kapely, ale hlavně ji tlačí dopředu. QUEENSRŸCHE se bez námahy posouvají od síly k síle, jsou bezprostřední a jejich hudba nutí k zamyšlení.

Kapela mluví o novém singlu v tajuplných metaforách: „Skladba je o smrti. Když ležíš na smrtelné posteli obklopen svými blízkými. Držíš se svého posledního dostupného smyslu a dáváš jim tak vědět, že je uslyšíš i po smrti. Další koncepční metafory se míhají sem a tam, přijímají, že náš svět se takovému utrpení nepřizpůsobí, je to jen vesmír výsměchu.“

Hned po vydání alba se QUEENSRŸCHE vydají na turné s legendami JUDAS PRIEST, kteří budou oslavovat na svém „50 Heavy Metal Years“ turné.


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace