Nový Spark
venku od 1. března
Radek a Zdeňka Šichovi zvou na brněnskou výstavu svých koncertních fotografií

Radek a Zdeňka Šichovi zvou na brněnskou výstavu svých koncertních fotografií

Fotografové Sparku a Fakkeru, manželé Radek a Zdeňka Šichovi, pořádají v brněnském RockWine výstavu svých fotografií s názvem „Hvězdy koncertního nebe“. Vernisáž se koná 9. ledna 2024 od 18 hodin. Fotografie, dokonale zachycující atmosféru živých vystoupení metalových hvězd, budou k vidění dva měsíce.

Radek Šich je dlouholetý fotograf Sparku, který se kromě focení koncertů věnuje také focení českých pavouků, výrobě nožů a po letech opět hře na baskytaru. Zdeňka Šichová je učitelka zpěvu a ředitelka ZUŠ Pohořelice. Fotí pro magazín Fakker. Manželé se seznámili před více než dvaceti lety v kapele, společným životem tančí v rytmu west coast swingu a argentinského tanga a na koncertech se výborně doplňují!

Vinárna, kavárna a umělecká galerie RockWine na Vídeňské ulici v Brně vystaví 21 Radkových a Zdenčiných fotografií. Jedná se o výběr toho nejlepšího z jejich tvorby. Přijďte si fotografie prohlédnout opravdu zblízka a prožít některé skvělé koncertní momenty znovu! Rezervujte si svá místa na vernisáži na telefonním čísle +420 730 171 990 nebo na mailu: rockwine@rockwine.cz. Dejte vědět, že dorazíte na facebooku události.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace