Nový Spark
venku od 1. června
Recenze nové desky AC/DC s Metalshop TV

Recenze nové desky AC/DC s Metalshop TV

AC/DC vydali svou očekávanou desku „Power Up“ a šéfredaktor Sparku Karel Balčirák je opět hostem Honzy „Koreje“ Romana na Metalshop TV. Společně rozebrali nejen novinku, ale i třeba Axla Rose a další témata spojená s největší žijící rockovou kapelou.

„AC/DC vymysleli úplně jednoduchý koncept, jak složit výbornou hardrockovou písničku a ten vždycky dokázali naplnit velmi silným obsahem. A to je velice zásadní devíza. A když se budete učit písničky AC/DC na kytaru, tak zjistíte, že to není žádná legrace, i když to na poslech to vypadá srandovně. Ale je to přesně naopak. Hudba je komplexní a obsahuje vše co dělá hard rock hard rockem. Velmi silný groove, riff i melodie. Všechno, co chceme nazývat velmi silným v hard rocku, je obsaženo v hudbě AC/DC,“ vysvětluje Karel na úvod recept na úspěch australských elektrikářů.

Nové album AC/DC si můžete objednat v našem e-shopu za super cenu!


O AC/DC jsme psali naposledy v létě, kdy se Angus Young stal tváří titulní strany červencového čísla. Vzpomínali jsme asi na největší comebackovou desku všech dob „Back In Black“ v rámci 40 let od jejího vydání. A pozor, do konce listopadu platí na vybrané Sparky s AC/DC na titulce 50 procent sleva.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace