Nový Spark
venku od 1. července
Recenze nové desky AC/DC s Metalshop TV

Recenze nové desky AC/DC s Metalshop TV

AC/DC vydali svou očekávanou desku „Power Up“ a šéfredaktor Sparku Karel Balčirák je opět hostem Honzy „Koreje“ Romana na Metalshop TV. Společně rozebrali nejen novinku, ale i třeba Axla Rose a další témata spojená s největší žijící rockovou kapelou.

„AC/DC vymysleli úplně jednoduchý koncept, jak složit výbornou hardrockovou písničku a ten vždycky dokázali naplnit velmi silným obsahem. A to je velice zásadní devíza. A když se budete učit písničky AC/DC na kytaru, tak zjistíte, že to není žádná legrace, i když to na poslech to vypadá srandovně. Ale je to přesně naopak. Hudba je komplexní a obsahuje vše co dělá hard rock hard rockem. Velmi silný groove, riff i melodie. Všechno, co chceme nazývat velmi silným v hard rocku, je obsaženo v hudbě AC/DC,“ vysvětluje Karel na úvod recept na úspěch australských elektrikářů.

Nové album AC/DC si můžete objednat v našem e-shopu za super cenu!


O AC/DC jsme psali naposledy v létě, kdy se Angus Young stal tváří titulní strany červencového čísla. Vzpomínali jsme asi na největší comebackovou desku všech dob „Back In Black“ v rámci 40 let od jejího vydání. A pozor, do konce listopadu platí na vybrané Sparky s AC/DC na titulce 50 procent sleva.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace