Nový Spark
venku od 1. července
Řeknětě Ááááá aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

Řeknětě Ááááá aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

ARCHITECTS – „The Classic Symptoms of a Broken Spirit“

Nechce se věřit, že od úmrtí kytaristy Toma Searla letos uplynulo už šest let, a už vůbec ne tomu, že ARCHITECTS od té doby vydávají už třetí album, celkově desáté. A i když se možná nezařadí mezi ta fanoušky úplně nejopěvovanější, rozhodně podtrhává status kapely jako jedné z předních na metalcorové – nejen britské – scéně.

AVANTASIA – „A Paranormal Evening with the Moonflower Society“

„Ve světě AVANTASIA je – zdá se – vše v nejlepším pořádku. Tobias Sammet je stále schopen napsat skladbu, která vás chytí za boltec i srdce, plejáda hostů je opět výtečně sladěná a potěší proti předchůdci i poněkud říznější powermetalová podoba některých příspěvků.“ A když chválí Honza Kozák, tak to musí být dobré, no ne? Krom recenze v říjnovém Sparku najdete i rozhovor s Tobiasem Sammetem!

Novinku AVANTASIE najdeš ve všemožných formátech na Sparkshopu

AVATARIUM – „Death, Where Is Your Sting“

AVATARIUM jsou nejpřekvapivějším jménem v říjnovém Top 5, ale poslechnete-li si jejich novinku „Death, Where Is Your Sting“, zjistíte, že se tak vysoko umístili po právu. Jak píše Adam Musil ve své pětihvězdičkové recenzi, má „specifickou auru, s níž dokážou nebývale uhranout“. Skutečně, tahle muzika je uhraničivá!

Novinku AVATARIUM seženeš na Sparkshopu

EXHUMED – „To the Dead“

Další prvotřídní položka, jejíž recenzi najdete v aktuálním říjnovém Sparku. Cyklo EXHUMED vlepil plných šest hvězd s tím, že kapela „vytesala dílo, co musí být označeno předponou arci“. O pár stránek dál recenzi doplňuje rozhovor s frontmanem Mattem Harveyem, který obstaral pro změnu Bob Zelenka.

Novinku EXHUMED najdeš na Sparkshopu

WITCH FEVER – „Congregation“

Čistě ženská čtveřice z Manchesteru zaujala v uplynulých měsících creepy videoklipy i syrovým mixem punku a doomu. Nyní má konečně venku dlouhohrající debut a dál budí pozdvižení. V Kerrang!u udělili „Congregation“ plný počet a nešetřil ani recenzent NME, a tak si dovolíme citovat: „Těžko si představit budoucnost, kdy si WITCH FEVER svým debutovým albem nezískají hordy moshujících fanoušků: ,Congregation‘ je žhnoucí, neúprosná punková pecka, která si nebere servítky s kněžími, patriarchátem a těmi, kdo zneužívají moc z vrcholů naší společnosti.“

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace