Nový Spark
venku od 2. října
Řeknětě Ááááá aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

Řeknětě Ááááá aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

ARCHITECTS – „The Classic Symptoms of a Broken Spirit“

Nechce se věřit, že od úmrtí kytaristy Toma Searla letos uplynulo už šest let, a už vůbec ne tomu, že ARCHITECTS od té doby vydávají už třetí album, celkově desáté. A i když se možná nezařadí mezi ta fanoušky úplně nejopěvovanější, rozhodně podtrhává status kapely jako jedné z předních na metalcorové – nejen britské – scéně.

AVANTASIA – „A Paranormal Evening with the Moonflower Society“

„Ve světě AVANTASIA je – zdá se – vše v nejlepším pořádku. Tobias Sammet je stále schopen napsat skladbu, která vás chytí za boltec i srdce, plejáda hostů je opět výtečně sladěná a potěší proti předchůdci i poněkud říznější powermetalová podoba některých příspěvků.“ A když chválí Honza Kozák, tak to musí být dobré, no ne? Krom recenze v říjnovém Sparku najdete i rozhovor s Tobiasem Sammetem!

Novinku AVANTASIE najdeš ve všemožných formátech na Sparkshopu

AVATARIUM – „Death, Where Is Your Sting“

AVATARIUM jsou nejpřekvapivějším jménem v říjnovém Top 5, ale poslechnete-li si jejich novinku „Death, Where Is Your Sting“, zjistíte, že se tak vysoko umístili po právu. Jak píše Adam Musil ve své pětihvězdičkové recenzi, má „specifickou auru, s níž dokážou nebývale uhranout“. Skutečně, tahle muzika je uhraničivá!

Novinku AVATARIUM seženeš na Sparkshopu

EXHUMED – „To the Dead“

Další prvotřídní položka, jejíž recenzi najdete v aktuálním říjnovém Sparku. Cyklo EXHUMED vlepil plných šest hvězd s tím, že kapela „vytesala dílo, co musí být označeno předponou arci“. O pár stránek dál recenzi doplňuje rozhovor s frontmanem Mattem Harveyem, který obstaral pro změnu Bob Zelenka.

Novinku EXHUMED najdeš na Sparkshopu

WITCH FEVER – „Congregation“

Čistě ženská čtveřice z Manchesteru zaujala v uplynulých měsících creepy videoklipy i syrovým mixem punku a doomu. Nyní má konečně venku dlouhohrající debut a dál budí pozdvižení. V Kerrang!u udělili „Congregation“ plný počet a nešetřil ani recenzent NME, a tak si dovolíme citovat: „Těžko si představit budoucnost, kdy si WITCH FEVER svým debutovým albem nezískají hordy moshujících fanoušků: ,Congregation‘ je žhnoucí, neúprosná punková pecka, která si nebere servítky s kněžími, patriarchátem a těmi, kdo zneužívají moc z vrcholů naší společnosti.“

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace