Nový Spark
venku od 1. července
Richie Kotzen zahraje s hvězdnými hosty v unikátním prostředí amfiteátru Loket

Richie Kotzen zahraje s hvězdnými hosty v unikátním prostředí amfiteátru Loket

Už 29. června zasáhne západočeské malebné město Loket rockové zemětřesení. V krásném přírodním amfiteátru Loket zahraje americký kytarista, zpěvák a skladatel Richie Kotzen. V roli předskokanů se objeví německá tribute kapela VOLTBEAT, Miloš Dodo Doležal a plzeňští STRANGE SOCIETY.

Malebné městečko v Karlovarském kraji s gotickým hradem na skále, pod ním líně tekoucí Ohře a historický amfiteátr s pódiem, na kterém se brzy rozezní kytarová hra jedné z největších rockových ikon – Richieho Kotzena. Divoké tóny odrážející se přes řeku až do vysokých skal navodí jedinečnou atmosféru letního večera plného hudby.


Chcete se naladit na výjimečný koncert Richieho Kotzena? Přečtěte si s ním rozhovor v červnovém čísle Sparku, který je právě v prodeji! Kytarista v něm mimo jiné mluví o svých vzácných spolupracích s dalšími ikonami rockové hudby - Joem Satrianim či Adrienem Smithem z IRON MAIDEN. Jako sólový umělec má na kontě více než dvacet alb, byl členem kapel POISON a MR. BIG a od roku 2012 je součástí superkapely THE WINERY DOGS. Jeho tvorba je fúzí rocku, metalu, blues, soulu i jazzu. Skvělý mix na jedinečný open-air koncert pod gotickým hradem!

Jako host vystoupí nejúspěšnější evropská tribute kapela VOLTBEAT, která si dala za cíl přenést energickou show svých dánských idolů VOLBEAT z pódia k publiku s autentickým živým zvukem. Fanoušci originálu (a nejen oni) si přijdou na své. Nechte se unést dokonalou kytarovou hrou, hlubokými basy, mohutným zvukem bicích a pronikavým vokálem!


Česká kytarová legenda Miloš Dodo Doležal představí v Lokti své letošní výborné album „Level 777“. Bývalý frontman VITACIT je nestárnoucí česká rocková ikona, která navodí tu správnou atmosféru před koncertem Richieho Kotzena. Kdo jiný by toho měl být hoden?

Nenechte si tento unikátní večer ujít! Vstupenky seženete v síti Ticketportal.

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
15:00 ... otevření amfiteátru
16:00 - 16:45 ... Strange Society
17:00 - 18:30 ... Miloš Dodo Doležal
19:15 - 20:45 ... Voltbeat (DE)
21:30 - 22:40 ... Richie Kotzen (USA)

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace