Nový Spark
venku od 2. dubna
Rob Halford: „Jet na turné ve čtyřech byl jen můj nápad."

Rob Halford: „Jet na turné ve čtyřech byl jen můj nápad."

Frontman JUDAS PRIEST přiznává, že on sám přišel s nápadem, aby kapela koncertovala jen jako kvarteto. Jeho prohlášení vzbudilo poprask a brzy bylo odvoláno. Nyní se Halford ospravedlňuje.

„Prohlášení pochází jenom ode mě, ne od kapely,“ řekl Halford a vysvětlil, že se mu zdálo vhodné, když byla kapela založena jako čtyřčlenná, odjet turné k padesátému výročí také ve čtyřech.

„Samozřejmě, že se mi to pěkně vrátilo. Hrát jen ve čtyřech by teď bylo směšné, šílené, bláznivé, prosím uklidněte se, toto téma už je pasé. Myslel jsem to dobře, ale nejsem jediný muzikant, který měl nějaký šílený spontánní nápad.“

10.ledna přišlo z tábora JUDAS PRIEST oznámení, že budou pokračovat jen ve čtyřech, až se v březnu vrátí na pódia. Kytarista a producent Andy Sneap, který je na turné doprovází, vydal záhy na to prohlášení, že je velmi zklamaný, ale děkuje kapele za příležitost sdílet s ní jedno pódium. Fanoušci byli rozčarovaní, že už neuslyší typický útočný zvuk dvou kytar.

15.ledna se však znovu vše změnilo. Skupina zrušila své rozhodnutí vyrazit na turné jen ve čtyřech a vysvětlila, že všichni členové se jednomyslně shodli pokračovat beze změny, ve složení Rob Halford za mikrofonem, Ian Hill s baskytarou, Scott Travis za bicími, Richie Faulkner a Andy Sneap s kytarami.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace