Nový Spark
venku od 1. září
Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford byl hostem podcastu „All Exce $$“ kde se podělil o novinky ohledně nadcházejícího severoamerického turné JUDAS PRIEST. Připojil i postřehy kolem pandemie koronaviru.

O JUDAS PRIEST jsme naposledy psali v loňském květnovém Sparku. Pokud vám chybí, seženete ho v našem Sparkshopu.

„Každý z nás byl touto pandemií zasažen. Každý jednotlivec na této planetě tím byl tak či onak ovlivněn a jako lidstvo jsme museli provést nezbytné bezpečnostní úkony. S ohledem na závažnost této pandemie je rychlost, s jakou vědci dokázali vyvinout vakcínu, naprosto pozoruhodná. Je úžasné, že technologie pokročila natolik, že mnoho práce za nás udělají počítače a je požehnáním, že tato vakcína mohla vzniknout tak rychle. Dělejte, co dělat musíte. Hlavně poslouchejte vědce a ne politiky a společně to zvládneme,“ rozhovořil se muzikant.

JUDAS PRIEST čeká tour 50 Heavy Metal Years po Severní Americe k oslavě 50 letům na scéně. Na šňůře budou metalovým titánům předskakovat SABATON. Mimo to JUDAS PRIEST chystají masivní box set „Reflections“. Ten bude složený z dvaačtyřiceti CD a bude obsahovat všechna jejich studiová i živá alba (od „Rocka Rolla“ z roku 1974 po poslední tři roky staré „Firepower“) včetně třinácti dosud nevydaných disků, tří živě neslyšených skladeb a pěti neznámých nahrávek. Tahle paráda vyjde 15. října a budeme ji prodávat i v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace