Nový Spark
venku od 1. března
Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford byl hostem podcastu „All Exce $$“ kde se podělil o novinky ohledně nadcházejícího severoamerického turné JUDAS PRIEST. Připojil i postřehy kolem pandemie koronaviru.

O JUDAS PRIEST jsme naposledy psali v loňském květnovém Sparku. Pokud vám chybí, seženete ho v našem Sparkshopu.

„Každý z nás byl touto pandemií zasažen. Každý jednotlivec na této planetě tím byl tak či onak ovlivněn a jako lidstvo jsme museli provést nezbytné bezpečnostní úkony. S ohledem na závažnost této pandemie je rychlost, s jakou vědci dokázali vyvinout vakcínu, naprosto pozoruhodná. Je úžasné, že technologie pokročila natolik, že mnoho práce za nás udělají počítače a je požehnáním, že tato vakcína mohla vzniknout tak rychle. Dělejte, co dělat musíte. Hlavně poslouchejte vědce a ne politiky a společně to zvládneme,“ rozhovořil se muzikant.

JUDAS PRIEST čeká tour 50 Heavy Metal Years po Severní Americe k oslavě 50 letům na scéně. Na šňůře budou metalovým titánům předskakovat SABATON. Mimo to JUDAS PRIEST chystají masivní box set „Reflections“. Ten bude složený z dvaačtyřiceti CD a bude obsahovat všechna jejich studiová i živá alba (od „Rocka Rolla“ z roku 1974 po poslední tři roky staré „Firepower“) včetně třinácti dosud nevydaných disků, tří živě neslyšených skladeb a pěti neznámých nahrávek. Tahle paráda vyjde 15. října a budeme ji prodávat i v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace