Nový Spark
venku od 1. července
Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford z JUDAS PRIEST k pandemii: „Poslouchejte vědce, ne politky“

Rob Halford byl hostem podcastu „All Exce $$“ kde se podělil o novinky ohledně nadcházejícího severoamerického turné JUDAS PRIEST. Připojil i postřehy kolem pandemie koronaviru.

O JUDAS PRIEST jsme naposledy psali v loňském květnovém Sparku. Pokud vám chybí, seženete ho v našem Sparkshopu.

„Každý z nás byl touto pandemií zasažen. Každý jednotlivec na této planetě tím byl tak či onak ovlivněn a jako lidstvo jsme museli provést nezbytné bezpečnostní úkony. S ohledem na závažnost této pandemie je rychlost, s jakou vědci dokázali vyvinout vakcínu, naprosto pozoruhodná. Je úžasné, že technologie pokročila natolik, že mnoho práce za nás udělají počítače a je požehnáním, že tato vakcína mohla vzniknout tak rychle. Dělejte, co dělat musíte. Hlavně poslouchejte vědce a ne politiky a společně to zvládneme,“ rozhovořil se muzikant.

JUDAS PRIEST čeká tour 50 Heavy Metal Years po Severní Americe k oslavě 50 letům na scéně. Na šňůře budou metalovým titánům předskakovat SABATON. Mimo to JUDAS PRIEST chystají masivní box set „Reflections“. Ten bude složený z dvaačtyřiceti CD a bude obsahovat všechna jejich studiová i živá alba (od „Rocka Rolla“ z roku 1974 po poslední tři roky staré „Firepower“) včetně třinácti dosud nevydaných disků, tří živě neslyšených skladeb a pěti neznámých nahrávek. Tahle paráda vyjde 15. října a budeme ji prodávat i v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace