Nový Spark
venku od 1. září
Rock rádio se kompletně přesouvá do Prahy a chystá oslavu patnáctých narozenin

Rock rádio se kompletně přesouvá do Prahy a chystá oslavu patnáctých narozenin

Rock rádio patřící do skupiny Media Bohemia se kompletně přesouvá do Prahy. Připravuje se tak na celoplošné vysílání a vstup do DABu. V listopadu stanice zaměřená na rockovou komunitu posluchačů oslaví své patnácté narozeniny a chystá pro fanoušky velkolepou oslavu.

Doposud stanice vysílala odpojované vysílání pro západní, jižní a severní Čechy a pak pro Prahu a zbytek republiky. Nyní dochází k centralizaci programu a k přesunu celého týmu Rock rádia do pražské centrály.

Rock rádio prochází obdobím změn. Nejprve došlo ke změně na pozici programového ředitele, poté se změnila ranní show Rockovej rozjezd a začátkem léta odstartovala nová provokativní kampaň s názvem „Nemusíš!“. Nyní změny pokračují a Rock rádio se chystá na vstup do digitálního pozemního rozhlasového vysílání.

„Rock rádio brzy vstoupí do celoplošného DABu, tak již nemá odpojované vysílání žádný význam a jsme nuceni celý náš program přizpůsobit tomuto novému kanálu. Rušíme tak naše studio v jižních Čechách, odkud jsme odbavovali vysílání pro jižní, západní a severní Čechy a zavádíme celoplošně šířený program,“ vysvětluje Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia a dodává: „Většina programu již z Prahy byla odbavovaná, proto se jedná pouze o odpolední vysílání, které nově bude pro všechny okruhy odbavovat z Prahy odpolední kapitán Jirka „Weigyzz“ Weingartner. Museli jsme se tak rozloučit s dlouholetou stálicí našeho éteru, populárním Marothou, kterému tímto moc děkujeme za dosavadní spolupráci a přejeme mu mnoho úspěchů v dalším rockovém působení.“

Velkolepá oslava pro rockery k 15. narozeninám Rock rádia

Rock rádio chystá ke svým patnáctým narozeninám také speciální oslavu pro komunitu svých fanoušků a posluchačů. Na té vystoupí nejznámější a nejpopulárnější české rockové kapely, bude pokřtěn letošní kalendář projektu Rockerka roku a posluchači se na místě setkají i se svými oblíbenými moderátory.

„Jsme si vědomi toho, že nejsilnější a nejloajálnější komunitu posluchačů máme právě v západních a jižních Čechách, proto jsme se rozhodli uspořádat oslavu Rock rádia 3.11. právě v plzeňském Depu.“ dodává Ondřej Cikán.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace