Nový Spark
venku od 1. září
Rockeři DANKO JONES slibují na léto nový materiál

Rockeři DANKO JONES slibují na léto nový materiál

Rockové trio z kanadského Toronta je při chuti. Na 27. srpna ohlásili DANKO JONES nové, v pořadí už desáté album „Power Trio“, jež bude čtvrtým počinem v posledních šesti letech. Titulní singl nese název „I Want Out“.

„Power Trio“ přinese kanonádu riffů a uřvané chytlavé refrény, jak jsme od sestavy za ta léta zvyklí. Název alba působí prostě a jednoduše, ale podle kapely se za ním skrývá mnoho. Jde o speciální trojúhelníkovou alchymii, kterou frontman Danko už čtvrtstoletí sdílí se svým komplicem Johnem Calabresem (basa) a posledních osm let také s bubeníkem Richem Knoxem. Kapela tím také vyzdvihuje další silné tříčlenné formace jako JIMI HENDRIX EXPERIENCE, ZZ TOP, RUSH, MOTÖRHEAD, VENOM nebo DINOSAUR JR.

Deska naváže na hitparádové album „A Rock Supreme“ (2019) a bude znamenat návrat do náruče producenta Erica Ratze, který s kapelou spolupracoval na deskách „Wild Cat“ (2017) a „Fire Music“ (2015).

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace