Nový Spark
venku od 2. prosince
RockOpera Praha musí kvůli opatřením přesunout i Oidipa Tyrana

RockOpera Praha musí kvůli opatřením přesunout i Oidipa Tyrana

Foto: Martin Paldus

Kvůli novým vládním opatřením proti šíření koronaviru musí RockOpera Praha přesunout další představení, a sice Oidipa Tyrana, který se měl hrát v neděli 25. října. „Po Anně Karenině jde o další operu, kterou bohužel musíme odložit na později. Náhradní datum návštěvníkům sdělíme hned, jak to bude možné. Nařízení se sice neustále mění, ale i přesto jsme pořád odhodláni dotáhnout podzimní sezónu až do konce. Těšíme se, až druhá vlna pomine a budeme vás zase moct přivítat v divadle,“ říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

Stejně jako v případě Anny Kareniny zůstávají na nový termín v platnosti veškeré, již zakoupené vstupenky a poskytnuté slevy. Požadavky na vstupenky a dotazy na program lze v době nouzového stavu směřovat na e-mail [email protected], nebo na telefonní číslo 730 515 055, kam se lidé dovolají každý všední den mezi čtrnáctou a osmnáctou hodinou.

Stále ovšem lze nakupovat dárkové poukazy, které se každoročně stávají u návštěvníků RockOpery Praha oblíbeným dárkem pod vánoční stromeček. Více na https://www.rockopera.cz/poukazy/

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
28.12. KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS!
28.12. METALOVÉ VÁNOCE 2025
10.01. GUTALAX, JIG-AI, MURDER RAPE AMPUTATE, KOŽIS
11.01. BURNING WITCHES
12.01. LIONHEART, MADBALL, GIDEON, SLOPE
17.01. ELLENDE, KARG, FIRTAN
21.01. RESOLVE, WINDWAKER, ASHEN, TROPIC GOLD
22.01. COUNTERPARTS, SUNAMI, ONE STEP CLOSER & GOD COMPLEX
25.01. LORNA SHORE
26.01. ARCHITECTS, LANDMVRKS, PRESIDENT
A co FAKKER!?
logo