Nový Spark
venku od 1. června
RockOpera Praha nabízí placený stream Barda Thödol

RockOpera Praha nabízí placený stream Barda Thödol

Foto: Libor Nedvídek

Fanoušci RockOpery Praha mohou nyní divadlo podpořit také prostřednictvím jejího kanálu na Vimeo.com . Divadlo tam v současnosti nabízí placený stream záznamu symfonicko-rockové opery Bardo Thödol s řadou bonusů a plánuje svoji nabídku ještě rozšířit.

„V současnosti připravuji videoškolu zpěvu, kde kromě hlasových cvičení najdete i spoustu písní z našich rockových oper, které si můžete zazpívat s námi na přiložené základy. Písničky jsem pro zájemce nazpívala spolu s Honzou Tláskalem. Také dokončujeme záznam hororové opery Vymítač a začínáme natáčet Passing, performanci naší režisérky, choreografky a herečky Iriny Andreevy,“ říká výkonná ředitelka, libretistka a zpěvačka Pavla Forest.

Zájemci si mohou záznam Barda Thödol zakoupit také prostřednictvím e-shopu RockOpery Praha na DVD, které letos v divadle pokřtila herečka Jitka Čvančarová. Ke každému zakoupenému kusu navíc získají album Milana Steigerwalda a Pavly Forest Duše moderního člověka, které se stalo jedním ze základů symfonicko-rockové opery.

V sobotu 21. března divadlo zveřejnilo záznam na svém YouTube kanálu, kde ho lidé mohli zhlédnout až do 28. března. Snímek, na němž se podíleli i Nikita Dovzhenko a Stepan Nakhaev, tedy tvůrci oceňovaného videoklipu Pláč, přijali diváci velmi kladně. Hlavní role symfonicko-rockové opery ztvárnili Matěj Kohout, Viktor Dyk, Jan Toužimský, Miroslava Časarová, Pavla Forest, Petr Opava a další.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?