Nový Spark
venku od 28. června
RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha si pro fanoušky na nadcházející reprízu metalové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest 7 proti Thébám, konanou 13. března, připravila netradiční dárek. Dvacet minut po konci představení totiž proběhne autogramiáda s Kamilem Střihavkou, při níž prvních deset fanoušků získá dvojalbum k opeře, a dalších deset knihu Pavly Forest Jen pár vět..., která představuje libreta a rozhovory se zakladateli divadla.

Stačí jen, aby se zájemci prokázali vstupenkou na březnovou reprízu 7 proti Thébám. Na první metalovou operu v České republice mají navíc příznivci možnost se dostat zcela zdarma. V současnosti se totiž mohou zúšastnit soutěže o vstupenky, která se uzavře v pátek 8. března ve 20 hodin. Akce probíhá na www.rockopera.cz/soutez.

7 proti Thébám ztvárňuje velkolepou bratrovražednou bitvu. Kromě zmíněného Kamila Střihavky v ní hrají například Honza Toužimský, Viktor Dyk, Jiří Zonyga, Pavla Forest nebo Josef Šutara. Jak se známé hlasy tuzemské rockové scény připravují na řež o antické město, ukazuje nejnovější díl vlogu RockOpery Praha Na prkně.

Nový Spark
venku od 28. června
Kalendář akcí
21.07. Combichrist
22.07. Decapitated, Aborted, Une Misere
23.07. Rolo Tomassi, Cryptodira, Loathe
23.07. Gruesome, Nervochaos
25.07. Skunk Anansie
01.08. Rock pod Kameňom
02.08. Motonálet
03.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Parkway Drive, Thy Art Is Murder, Crystal Lake
07.08. Brutal Assault
A co FAKKER!?