Nový Spark
venku od 30. srpna
RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha si pro fanoušky na nadcházející reprízu metalové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest 7 proti Thébám, konanou 13. března, připravila netradiční dárek. Dvacet minut po konci představení totiž proběhne autogramiáda s Kamilem Střihavkou, při níž prvních deset fanoušků získá dvojalbum k opeře, a dalších deset knihu Pavly Forest Jen pár vět..., která představuje libreta a rozhovory se zakladateli divadla.

Stačí jen, aby se zájemci prokázali vstupenkou na březnovou reprízu 7 proti Thébám. Na první metalovou operu v České republice mají navíc příznivci možnost se dostat zcela zdarma. V současnosti se totiž mohou zúšastnit soutěže o vstupenky, která se uzavře v pátek 8. března ve 20 hodin. Akce probíhá na www.rockopera.cz/soutez.

7 proti Thébám ztvárňuje velkolepou bratrovražednou bitvu. Kromě zmíněného Kamila Střihavky v ní hrají například Honza Toužimský, Viktor Dyk, Jiří Zonyga, Pavla Forest nebo Josef Šutara. Jak se známé hlasy tuzemské rockové scény připravují na řež o antické město, ukazuje nejnovější díl vlogu RockOpery Praha Na prkně.

Nový Spark
venku od 30. srpna
Kalendář akcí
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
25.09. Magic sword
28.09. Protector, Lahar, Mörkhimmel
01.10. Paul Gilbert
02.10. Protector, Denet
02.10. Airbourne
A co FAKKER!?