Nový Spark
venku od 30. ledna
RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha si pro fanoušky na nadcházející reprízu metalové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest 7 proti Thébám, konanou 13. března, připravila netradiční dárek. Dvacet minut po konci představení totiž proběhne autogramiáda s Kamilem Střihavkou, při níž prvních deset fanoušků získá dvojalbum k opeře, a dalších deset knihu Pavly Forest Jen pár vět..., která představuje libreta a rozhovory se zakladateli divadla.

Stačí jen, aby se zájemci prokázali vstupenkou na březnovou reprízu 7 proti Thébám. Na první metalovou operu v České republice mají navíc příznivci možnost se dostat zcela zdarma. V současnosti se totiž mohou zúšastnit soutěže o vstupenky, která se uzavře v pátek 8. března ve 20 hodin. Akce probíhá na www.rockopera.cz/soutez.

7 proti Thébám ztvárňuje velkolepou bratrovražednou bitvu. Kromě zmíněného Kamila Střihavky v ní hrají například Honza Toužimský, Viktor Dyk, Jiří Zonyga, Pavla Forest nebo Josef Šutara. Jak se známé hlasy tuzemské rockové scény připravují na řež o antické město, ukazuje nejnovější díl vlogu RockOpery Praha Na prkně.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
22.02. RAGE, SERENITY, VANISH
22.02. NÁROĎÁK CROSSOVER FEST
24.02. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
24.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
25.02. STARSET
25.02. OBSCURA, GOD DETHRONED, THULCANDRA, FRACTAL UNIVERSE
27.02. DESTRUCTION, LEGION OF THE DAMNED, SUICIDAL ANGELS, FINAL BREATH
27.02. GOST, SVART CROWN
28.02. NÁROĎÁK THRASH FEST
29.02. Ozzy Osbourne, Judas Priest
A co FAKKER!?