Nový Spark
venku od 1. listopadu
RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha rozdává vstupenky, alba, knihy i podpisy

RockOpera Praha si pro fanoušky na nadcházející reprízu metalové opery Milana Steigerwalda a Pavly Forest 7 proti Thébám, konanou 13. března, připravila netradiční dárek. Dvacet minut po konci představení totiž proběhne autogramiáda s Kamilem Střihavkou, při níž prvních deset fanoušků získá dvojalbum k opeře, a dalších deset knihu Pavly Forest Jen pár vět..., která představuje libreta a rozhovory se zakladateli divadla.

Stačí jen, aby se zájemci prokázali vstupenkou na březnovou reprízu 7 proti Thébám. Na první metalovou operu v České republice mají navíc příznivci možnost se dostat zcela zdarma. V současnosti se totiž mohou zúšastnit soutěže o vstupenky, která se uzavře v pátek 8. března ve 20 hodin. Akce probíhá na www.rockopera.cz/soutez.

7 proti Thébám ztvárňuje velkolepou bratrovražednou bitvu. Kromě zmíněného Kamila Střihavky v ní hrají například Honza Toužimský, Viktor Dyk, Jiří Zonyga, Pavla Forest nebo Josef Šutara. Jak se známé hlasy tuzemské rockové scény připravují na řež o antické město, ukazuje nejnovější díl vlogu RockOpery Praha Na prkně.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace