Nový Spark
venku od 1. června
RockOpera Praha zve diváky zpět do sedadel

RockOpera Praha zve diváky zpět do sedadel

Vládní opatření pomalu opadávají, a tak i RockOpera Praha bude mít možnost brzy znovu odehrát plnohodnotné představení. Svůj návrat na scénu plánuje už na neděli 13. června. Ten den uvede v 16 hodin operu Anna Karenina. Nebude se ale jednat o obyčejnou reprízu. Představení totiž přivítá speciálního hosta v podobě režiséra Václava Marhoula.

Tvůrce se do povědomí diváků zapsal například předloni uvedeným snímkem Nabarvené ptáče, které získalo celkem deset Českých lvů, své fanoušky však do nynějška mají i jeho filmy Tobruk či bláznivá komedie Mazaný Filip.

Václav Marhoul na jevišti pokřtí album Anna Karenina, které divadlo stihlo dokončit přes pandemii. „Jedná se o naši první řadovou desku po pěti letech. Nechávali jsme si na ní opravdu záležet a fanoušci se mají, na co těšit,“ říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest.

RockOpera Praha chce do začátku prázdnin odehrát celkem tři opery. Kromě Anny Kareniny se jedná o Tróju (17. června) a Vymítače (23. června). Ve všech případech se jedná o kvůli koronakrizi několikrát přesunutá představení. Zakoupené vstupenky na ně zůstávají samozřejmě v platnosti. Více informací diváci najdou na www.rockopera.cz/program.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace