Nový Spark
venku od 1. prosince
RockOpera Praha zve diváky zpět do sedadel

RockOpera Praha zve diváky zpět do sedadel

Vládní opatření pomalu opadávají, a tak i RockOpera Praha bude mít možnost brzy znovu odehrát plnohodnotné představení. Svůj návrat na scénu plánuje už na neděli 13. června. Ten den uvede v 16 hodin operu Anna Karenina. Nebude se ale jednat o obyčejnou reprízu. Představení totiž přivítá speciálního hosta v podobě režiséra Václava Marhoula.

Tvůrce se do povědomí diváků zapsal například předloni uvedeným snímkem Nabarvené ptáče, které získalo celkem deset Českých lvů, své fanoušky však do nynějška mají i jeho filmy Tobruk či bláznivá komedie Mazaný Filip.

Václav Marhoul na jevišti pokřtí album Anna Karenina, které divadlo stihlo dokončit přes pandemii. „Jedná se o naši první řadovou desku po pěti letech. Nechávali jsme si na ní opravdu záležet a fanoušci se mají, na co těšit,“ říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest.

RockOpera Praha chce do začátku prázdnin odehrát celkem tři opery. Kromě Anny Kareniny se jedná o Tróju (17. června) a Vymítače (23. června). Ve všech případech se jedná o kvůli koronakrizi několikrát přesunutá představení. Zakoupené vstupenky na ně zůstávají samozřejmě v platnosti. Více informací diváci najdou na www.rockopera.cz/program.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace