Nový Spark
venku od 1. listopadu
RockOpera v neděli zahraje naposledy před Vánoci

RockOpera v neděli zahraje naposledy před Vánoci

Nadcházející repríza bude navíc posledním předvánočním představením RockOpery Praha. „Malého prince jsme vytvořili pro rodiny s dětmi. Pro spoustu lidí, kteří bydlí daleko od Prahy, je navíc neděle ideální den k tomu zažít RockOperu Praha konečně naživo,“ říká k rockové opeře umělecký ředitel, klávesista a skladatel Milan Steigerwald.

Neděle 16. prosince je také poslední letošní možností navštívit divadlo o víkendu a zároveň poslední příležitost vidět Malého prince do silvestrovské koncertní premiéry očekávaného hororového Frankensteina.

Diváci budou mít v den konání představení jedinečnou možnost vyfotografovat se s účinkujícími ve veselém vánočním fotokoutku, soutěžit v losování o hodnotné ceny nebo nakoupit dárky pod stromeček v podobě merchandise RockOpery Praha přímo na divadelním shopu. K dispozici je rovněž e-shop:

http://www.rockopera.cz/eshop. Zboží je dostupné i během pracovních dnů na pokladně divadla, která má od 10. do 14. prosince prodlouženou otevírací dobu – od 10:00 do 18:00 hodin. Návštěvníci si tam samozřejmě mohou pořídit i vstupenky na čerstvě nasazenou novou sezónu. On-line si je mohou zakoupit na www.rockopera.cz/program.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace