Nový Spark
venku od 1. září
RockOperu Praha opatření zatím neomezují. Pokračuje i v říjnu

RockOperu Praha opatření zatím neomezují. Pokračuje i v říjnu

Foto: Nicola Bernard

Vydaná opatření proti šíření koronaviru naštěstí zatím neomezují provoz RockOpery Praha, a tak si fanoušci rocku a metalu mohou v současné době užít pořádnou muziku alespoň v holešovickém divadle, které v říjnu láká hned na několik rockových oper. Mezi ně patří také Oidipus Tyranus s Janem Toužimským v hlavní roli. Diváci se mimo epické hudby mohou 25. října těšit i na Viktora Dyka, novou hvězdu RockOpery Praha Honzu Tláskala, na Pavlu Forest a další.

Také v říjnu navíc divadlo přivítá na jevišti speciální hosty. Hned první den měsíci to bude Michael Kocáb, který po představení Proces pokřtí společně s Viktorem Dykem knihu Jiřího Štrauba pro nejmladší příznivce tvrdé muziky a jejich rodiče Rockové příběhy pro malé rebely.

Dále čeká diváky 8. října Anna Karenina, která představuje slavnou románovou předlohu Lva Nikolajeviče Tolstého v prostředí motorkářského klubu, a 29. října Antigona, jež příběhově navazuje na Oidipa Tyrana a uzavírá takzvanou antickou trilogii RockOpery Praha.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace