Nový Spark
venku od 1. března
SCORPIONS míří na Slovensko. Jejich největší hity zazní na festivale TOPFEST 2024!

SCORPIONS míří na Slovensko. Jejich největší hity zazní na festivale TOPFEST 2024!

Kapela SCORPIONS se znovu představí slovenskému publiku, tentokrát na festivale Topfest. Na žilinském letišti odpálí svou energickou show 27. června 2024.

Vstupenky na koncert rockové legendy SCORPIONS jsou v prodeji v síti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/TOPFEST-2024

SCORPIONS jsou jednou z nejvýznamnějších světových rockových skupin posledních desetiletí, která dosud prodala více než 120 miliónů nahrávek a odehrála více než 5000 koncertů. Během své 50leté historie se stali nejúspěšnější rockovou kapelou v Evropě. Nespočetné množství stříbrných, zlatých a platinových ocenění je jen jednou stránkou příběhu Scorpions.

Po tolika letech žádná jiná rocková kapela jejich kalibru nestojí na pódiu tak často jako rodilí Hannoveřané. A příští rok 27. června se opět můžou fanoušci těšit na jejich famózní koncert na festivalu Topfest.


„Jsme velmi rádi, že naše mise byla splněna a vyhověli jsme přání našich fanoušků. V roce 2022 jsme spustili anketu o kapelách, které by chtěly vidět hrát na legendárním festivalu Topfest. Kapela Scorpions je důkazem toho, že pro mnohé slovenské fanoušky je neodmyslitelnou součástí rockového světa,“ uvedl Michal Krasňan, finanční ředitel Topfest Management.

Nespočet ocenění, hvězda na hollywoodském chodníku slávy a další hity jako „Rock You Like A Hurricane“, „Still Loving You“ mezi jinými. Jejich dosavadní úspěch působivě podtrhuje vliv, který kapela SCORPIONS i nadále má na scéně rockové hudby.

„V průběhu let jsme mnohokrát slyšeli lidi říci, že rock je mrtvý. Ale stále existují milióny skalních věřících po celém světe, aby dokázaly, že se mýlí. Naši fanoušci jsou nejlepší na světe a jsme rádi, že jsme je našli i na Slovensku,“ uvádí Klaus Meine, zpěvák Scorpions.Scorpions vydali loni v pořadí 19. studiové album Rock Believer. Výsledkem je 16 úžasných skladeb, z nichž každá je jedinečná s charakteristickým stylem pro Scorpions. Její nejznámější hity SCORPIONS zazní na festivalu Topfest ve čtvrtek 27.6.2023.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace