Nový Spark
venku od 1. července
Scottovy thrashové zápisky part IV: Zrození ANTHRAX

Scottovy thrashové zápisky part IV: Zrození ANTHRAX

Koncem ledna příštího roku vyjde konečně autobiografie zakladatele ANTHRAX, Scotta Iana, v češtině. Typickým humorem a metalovou akcí nabitý memoár thrashového titána vypráví samozřejmě i samotné počátky kapely s Neilem Turbinem.

PŘEDOBJEDNAT SI KNIHU SCOTTA IANA

Rozhodl jsem se zavolat Neilovi Turbinovi, kterého jsem znal z Bayside High. Chodili jsme společně do hodin televizní tvorby, kde jsme natáčeli vlastní krátké filmečky. Našim společným učitelem byl Arnold Friedman, který posléze nechvalně proslul svým odsouzením za delikty mravnostního charakteru. Abych byl úplně přesný, podle rozsudku zneužíval nezletilé. Režisér Andrew Jarecki později natočil dokument s názvem „Capturing the Friedmans“ o vyšetřování případu. Je opravdu ironií osudu, že člověk, který učil děti točit filmy, sám skončil v dokumentu o zneužívání dětí. Pro zbytek světa byl možná Friedman perverzním kantorem, ale já na něj nemůžu říct půl slova. Jeho hodiny byly cool. Ale zpět k Neilovi. Už na škole jsme kromě filmařské činnosti kecali o muzice a trochu jamovali. Samozřejmě jsme si naše brnkání také natáčeli. Neil byl odjakživa velkým fandou UFO a znal celou jejich diskografii. A stejně dobře měl sjeté JUDAS PRIEST. Vůbec jsme měli podobný hudební vkus. Rozdíl mezi námi byl ten, že Neil běžně obrážel kluby jako CBGB nebo Great Gildersleeves. A co je důležité, měl v klubech dobré kontakty, popisuje ve čtvrté kapitole své knihy Scott Ian.

České vydání Knihy „I’m The Man“ vychází 31. ledna 2023.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace