Nový Spark
venku od 1. února
Scottovy thrashové zápisky part V: Nejsem diktátor, jsem neústupný Žid

Scottovy thrashové zápisky part V: Nejsem diktátor, jsem neústupný Žid

Koncem ledna příštího roku vyjde konečně autobiografie zakladatele ANTHRAX, Scotta Iana, v češtině. V dnešní ukázce Scott vysvětluje, proč se stal kapelníkem ANTHRAX, ačkoli nezpívá a ani nehraje na sólovou kytaru.

PŘEDOBJEDNAT SI KNIHU SCOTTA IANA

„V ANTHRAX nikdy nebyl žádný diktátor, i tak neskromně říkám, že od prvních dnů jsem naši káru ponejvíc táhl já. V průběhu let se přesto mnoho lidí divilo, proč jsem stále ústředním bodem kapely. Uznávám, že to je dobrá otázka. Nikdy jsem nehrál sólovou kytaru, nikdy jsem nezpíval. A možná ani nejsem ten nejhezčí člen kapely, haha. Svůj status mluvčího a kapelníka ANTHRAX připisuji dvěma aspektům, které lze shrnout do sousloví – neústupný Žid. Po své matce jsem toho moc nezdědil. Jestli něco tak schopnost zavilosti a tvrdošíjnosti. V rámci kapely jsem byl odjakživa sebevědomý a houževnatý. Nikdy jsem nemlčel, naopak jsem měl vždycky co říct a k diskuzím provokoval i ostatní. Danny Lilker byl od počátku totální opozit mé osoby. Byl to volnomyšlenkář, vždy uvolněný, jeho přístup byl klídek, který koketoval až s laxností. Samozřejmě mě tím trochu sral, protože já byl naprostý pitbul, který si jde za svou kořistí,“ popisuje svou roli Scott.

České vydání Knihy „I’m The Man“ vychází 31. ledna 2023.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace