Nový Spark
venku od 2. dubna
Scottovy thrashové zápisky part VIII: „Žil jsem jen pro sebe a svoje potřeby“

Scottovy thrashové zápisky part VIII: „Žil jsem jen pro sebe a svoje potřeby“

Poslední lednový den spatří světlo československého knižně-hudebního světa dlouho očekávaná biografie zakladatele ANTHRAX, Scotta Iana. Abychom vám čekání zkrátili, nabízíme další ukázku ze Scottova pestrého života. Nyní na neveselé téma selhání a pády.

PŘEDOBJEDNAT SI KNIHU SCOTTA IANA

Cloumal se mnou vztek a pocit vlastního selhání. Ani jedno manželství nevyšlo, tak jsem se zvrhl v pravý opak vzorného manžela. Mými zástavami se staly nápisy: CHLAST a SEX. Hodně lidí jsem morálně zneužil a nejsem na to vůbec pyšný. Žil jsem jen pro sebe a svoje potřeby. V tomto směru nemohlo být album „Volume 8: The Threat Is Real“ víc temné, syrové a pravdivé. Muselo jít ven a dostat ze mě trochu té špíny. I proto jsme nečekali na žádný vydavatelský dům, který by nás založil, i když pravda finančně jsme byli stále celkem v prdeli. Desky ovšem muzikanti nedělají proto, že by museli. Dělají je proto, že psaní písniček je jejich práce. Udělají nahrávky lepší i slabší. ANTHRAX za sebou měli skvělá alba, a teď nastal čas přijít s dalším z nich. Proto jsme nikdy neuvažovali o konci, i když nás Elektra hodila přes palubu. Pořád jsme toho měli hodně co říct.


České vydání Knihy „I’m The Man“ vychází 31. ledna 2023.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace