Nový Spark
venku od 1. června

SEPTICFLESH mají hotové nové album

Extrémně metaloví symfonici SEPTICFLESH dokončili práce na nástupci alba „The Great Mass“ z roku 2011. A stejně jako to, i novinku s Řeky nahrávali pražští symfonici, o mix a mastering se jim pak postaral Logan Mader (GOJIRA, FEAR FACTORY, ad.). „Tvrdě jsme makali, abychom vám přinesli ultimátní deathmetalový soundtrack pro vaše nejtemnější sny. Kompozice jsou progresivní, s řadou emocionálních vrcholů, ale zároveň zní tvrdě a agresivně,“ uvádí kapela. Zatím bezejmenná nahrávka by měla vyjít v průběhu léta.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo