Nový Spark
venku od 1. března
SEPULTURA ohlásila poslední turné, rozloučí se i v Praze

SEPULTURA ohlásila poslední turné, rozloučí se i v Praze

Brazilsko-americká SEPULTURA oslaví příští rok 40. výročí a velkým rozlučkovým turné ukončí svoji dlouhou kariéru. Rozloučit se s českými fanoušky přijede 23. listopadu 2024 do Prahy.

Počínaje březnem příštího roku stráví SEPULTURA osmnáct měsíců oslavami minulosti a současnosti kapely. Úplně poslední turné nazvané „Celebrating Life Through Death“, které se připravuje dva roky, slibuje speciální moment v bohaté a mimořádně úspěšné historii kapely.

SEPULTURA na Sparkshopu

Členové SEPULTURY se vyjádřili na sociálních sítích: „Po čtyřech desetiletích plných vzestupů a pádů, kdy jsme navštívili 80 zemí a nespočet různých kultur, jsme měli šanci stát se brazilskými posly a šířili jsme naše barvy a rytmy po celém světě. S naším posledním studiovým albem ‚Quadra‘, vrcholem naší kariéry, jsme přidali nezapomenutelnou kapitolu následovanou kompilační nahrávkou ‚SepulQuarta‘, která nám pomohla společně překonat těžké časy pandemie. Teď spojíme své síly k jednomu poslednímu mocnému sbohem. A vy všichni toho můžete být součástí.“ Kapela ve svém dlouhém vyjádření dále zmínila, že během turné nahraje čtyřicet živých skladeb ve čtyřiceti zemích, aby mohla vydat kompilaci těch nejlepších momentů.

„Vydali jsme skvělá alba a odehráli nezapomenutelné show, navázali úžasná přátelství, setkali se s našimi idoly, přispěli k umístění brazilského metalu na světovou mapu, a proto cítíme, že můžeme opustit metalovou scénu s pocitem splněné povinnosti,“ napsala kapela ohledně konce své kariéry.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace