Nový Spark
venku od 2. října
Sešlost veteránů – Paul McCartney pomáhá Stounům s novou deskou

Sešlost veteránů – Paul McCartney pomáhá Stounům s novou deskou

THE ROLLING STONES připomínají světu, že jsou nesmrtelní. A nejen oni. V roce, kdy ústřední dvojice Jagger / Richards oslaví osmdesátku, oznamují, že dokončují nové album, na které jim přispěl Paul McCartney. Ten osmdesáté narozeniny oslavil loni. O spolupráci informuje CNN, které to prý sdělil „zástupce kapely“, jenž zároveň vyvrátil spekulaci, že by se měl na albu objevit také druhý žijící Beatle, Ringo Starr.

Stouni na Sparkshopu

Album, které bude prvním po předloňské smrti bubeníka Charlieho Wattse, údajně Stounům pomáhá zkompletovat také Andrew Watt, který se v poslední době zapsal coby producent Ozzyho Osbourna a Iggyho Popa. Půjde-li výhradně o čerstvý autorský materiál – jinými slovy o první řadové album od „A Bigger Bang“ z roku 2005 – není zřejmé, co však předpokládat lze, je to, že bude obsahovat party nahrané ještě Wattsem. Ostatně, sám Richards před časem zmínil, že jsme „o Wattsovi neslyšeli naposledy“.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace