Nový Spark
venku od 1. února
Seznamte se: ALL FOR METAL – Profi vzpěrač z Valhally zpívá metal

Seznamte se: ALL FOR METAL – Profi vzpěrač z Valhally zpívá metal

Stýská se vám po pořádných metalových klišé, osvalených muzikantech vystupujících nahoře bez a klipech natáčených na pozadí středověkých hradních ruin? Tak to si smlsnete na novém projektu, který svou oddanost žánru dává najevo už svým názvem: ALL FOR METAL.

Stejně jako jejich styloví příbuzní BROTHERS OF METAL taky ALL FOR METAL vylétají ze stáje německého vydavatelství AFM Records a libují si v chlapáckých chorálech o nezdolných bojovnících, síle a ocelové pravověrnosti, tak jako kdysi MANOWAR, které lze směle označit za jejich hlavní inspirační zdroj.

Sestava je německo-italská a pozornost poutá hlavně dvojice vokalistů: Antonio Calanna (DEVICIOUS) a Tim „Tetzel“ Schmidt. Ten se, krom toho, že je šéfem už nějaký čas existující paganmetalové smečky ASENBLUT, aktivně věnuje také posilování, respektive vzpírání. V oficiálním klání strongmanů mimo jiné stanovil rekord ve vzpěru jednoruční činky vážící 105 kg!

Jinak si ale na tuhle bandu dejte pozor i proto, že příští rok přijede zahrát na plzeňský Metalfest!


Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace