Nový Spark
venku od 3. června
Sharon Osbourne v slzách potvrdila, že Ozzy má covid

Sharon Osbourne v slzách potvrdila, že Ozzy má covid

Princ temnoty byl pozitivně testován na covid. Zprávu potvrdila jeho manželka a manažerka Sharon Osbourne. Ozzy se za poslední roky potýkal se zdravotními komplikacemi, kvůli kterým často rušil svá vystoupení.

V roce 2019 se zpěvák léčil se zápalem plic a ve stejném roce musel na operaci kvůli vážnému pádu. Už několik let se také potýká s Parkinsonovou nemocí. I tak letos dokončil své další album se záplavou hvězdných hostů. Vydání se očekává na konci tohoto roku.

Sharon poskytla televizní show The Talk exkluzivní rozhovor o Ozzyho zdravotním stavu, ve kterém byla velmi emotivní: „Mluvila jsem s ním a je v pořádku. Ale velmi se o něj bojím. Dva roky se nám covid vyhýbal, a teď, když je na ústupu, ho nakonec dostal.“ Dále oznámila, že přeruší práci na svojí show a okamžitě se přemístí do USA, aby byla se svým mužem, dokud se nezotaví. Přísahala, že ho bude ‚držet a líbat‘, zatímco na sobě bude mít ‚minimálně tři roušky‘. „Moje rodina je můj život,“ dodala. Sharon nakonec vše vidí pozitivně, předpovídá svůj brzký návrat z USA s tím, že Ozzy bude brzy stát opět pevně na nohou a příští týden bude test již negativní.

Níže se můžete podívat na Sharoninu zpověď o Ozzyho zdraví.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace