Nový Spark
venku od 1. prosince
Sharon Osbourne v slzách potvrdila, že Ozzy má covid

Sharon Osbourne v slzách potvrdila, že Ozzy má covid

Princ temnoty byl pozitivně testován na covid. Zprávu potvrdila jeho manželka a manažerka Sharon Osbourne. Ozzy se za poslední roky potýkal se zdravotními komplikacemi, kvůli kterým často rušil svá vystoupení.

V roce 2019 se zpěvák léčil se zápalem plic a ve stejném roce musel na operaci kvůli vážnému pádu. Už několik let se také potýká s Parkinsonovou nemocí. I tak letos dokončil své další album se záplavou hvězdných hostů. Vydání se očekává na konci tohoto roku.

Sharon poskytla televizní show The Talk exkluzivní rozhovor o Ozzyho zdravotním stavu, ve kterém byla velmi emotivní: „Mluvila jsem s ním a je v pořádku. Ale velmi se o něj bojím. Dva roky se nám covid vyhýbal, a teď, když je na ústupu, ho nakonec dostal.“ Dále oznámila, že přeruší práci na svojí show a okamžitě se přemístí do USA, aby byla se svým mužem, dokud se nezotaví. Přísahala, že ho bude ‚držet a líbat‘, zatímco na sobě bude mít ‚minimálně tři roušky‘. „Moje rodina je můj život,“ dodala. Sharon nakonec vše vidí pozitivně, předpovídá svůj brzký návrat z USA s tím, že Ozzy bude brzy stát opět pevně na nohou a příští týden bude test již negativní.

Níže se můžete podívat na Sharoninu zpověď o Ozzyho zdraví.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace