Nový Spark
venku od 3. ledna
Šílený experimentátor IGORRR má venku nový pokroucený klip

Šílený experimentátor IGORRR má venku nový pokroucený klip

Francouzský hudební manipulátor a ohýbač Gautier Serre se svým projektem IGORRR chystá vydat další album, „Savage Sinusoid“. Při poslechu jeho hudby a se jeho vnitřní mentální život jeví fascinujícím.

„Savage Sinusoid“ je zcela samplu prázdná nahrávka. Serre se spojil s dalšími Francouzi a mimo jiné s Travisem Ryanem z CATTLE DECAPITATION, který hostuje v některých písních. Deska si bere inspiraci z mnoha žánrů, avšak Serre nemá žádný důvod odrazovat potenciální posluchače.

„Chci jen dělat muziku, kterou miluji, aniž bych se musel sám sebe ptát, jestli je příliš komplexní nebo příliš daleko od toho, co lidé chtějí. Chci dělat muziku, která mi dává smysl a bez žádných omezení. Jako velká party s metalakáma, elektro nerdama, klasikama a barokáři a cikánskými houslisty, kteří se všichni společně nalijí a spolu dají dohromady to nejlepší, co každý žánr nabízí,“ vysvětluje sám autor.

Ať už vám přijde tvorba IGORRR ujetá nebo ne, zkuste jej navštívit na Brutalu.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace