Nový Spark
venku od 2. května
Silný čaj s příchutí heavy metalu. Dáte si?

Silný čaj s příchutí heavy metalu. Dáte si?

Rozvibrujte své chuťové buňky se směsí Heavy Metal! Vyladěná souhra černého kmínu, rooibosu a topolovky růžové se bude dobře hodit k pečenému masu, sýrům i vydatným pomazánkám.

Vedle metalově laděného hrdiny najdete v řadě Štěstí je… od jihomoravského SONNENTORU také dalších 13 rozmanitých a originálních směsí s poutavým designem z barevných ornamentů symbolizujících byliny, ovoce a koření.


O čaj Heavy Metal si můžete s námi navíc zasoutěžit! Stačí zodpovědět záludně prostou otázku: Kde všude na světě se vyrábí čaj Štěstí je... Heavy Metal? Svoje odpovědi nám posílejte na známý e-mail: soutez@spark-rockmagazine.cz. Tři šťastlivci od nás získají po jednom balení.

V jihomoravském SONNENTORU již více než čtvrt století pevně věří tomu, že respekt k tradici, přírodě, čisté půdě a ruční práci má smysl. Trvalá udržitelnost, bezodpadová výroba a láska drobných biopěstitelů ke své práci je znát na každém čajovém sáčku, který opustí brány této voňavé firmy. SONNENTOR dnes patří mezi přední výrobce biočajů a biokoření, logo usměvavého sluníčka vykukuje z regálů zdravých výživ, partnerských prodejen a vlastních SONNENTOR prodejen v Praze, v Brně a v Čejkovicích.


Na čejkovickém kopci, v zrekonstruované budově původně rozpadlého kravína, se dnes nevyrábí pod mottem „Tady roste radost“ pouze čaj. Místní i návštěvníci z velkých dálek si tu rádi vychutnají šálek dobré kávy a domácí dezert v kavárně s čajovým salonem Čas na čaj, vedle zážitkové exkurze mohou také projít bylinkovou zahradou a rozhlédnout se do malebného jihomoravského kraje z Vyhlídky na výsluní.

Během roku pořádá SONNENTOR celou řadu akcí pro veřejnost, od drobných workshopů přes akce pro děti až po zářijové Čejkovické bylinkové slavnosti.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace