Nový Spark
venku od 30. dubna
SIX FEET UNDER vítají nového kytaristu Jacka Owena

SIX FEET UNDER vítají nového kytaristu Jacka Owena

Deathová stálice SIX FEET UNDER vydala svou dvanáctou řadovku „Torment“ a k ní jsme ve Sparku pořídili rozhovor s Chrisem Barnesem. SFU navíc rozšiřují řady a na pozici druhého kytaristy se dostal Jack Owen (ex-CANNIBAL CORPSE). Tak ať jim to vydrží.

„Jak asi všichni víte, Jack a já jsme pomáhali rozjet jednu z největších death metalových kapel všech dob. Před pár měsíci jsme začali mluvit o spojení sil, když Jack opustil řady jiné kapely. Já se na spolupráci těším, měli jsme pár hodně intenzivních dobrodružství, abych tak řekl…Bude to masakr bejt s Jackem po 22 letech zase na jednom pódiu! Jack pojede se SFU celý tour cyklus a i dál?“ říká frontman Chris Barnes.

„Strašně mi chybí Evropa, Kanada, Jižní Amerika, kurva, vždyť mě chybí celý turné. Je to pro mě čest zase jamovat s Chrisem a SFU. Zase si prožiju mládí. Už se na vás všechny těším!“ komentuje Jack Owen.


Dejte si písničku a nalistujte stranu 84.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace