Nový Spark
venku od 2. října
Skandinávská melodika s ďáblem v těle: BATTLE BEAST již brzy v Praze

Skandinávská melodika s ďáblem v těle: BATTLE BEAST již brzy v Praze

Energičtí Finové, kteří čerstvě získali platinovou a zlatou desku za svá dvě poslední alba, vystoupí už 3. září v pražském Paláci Akropolis, kde jim předskočí ambiciózní FUTURE PALACE.

BATTLE BEAST na Sparkshopu

BATTLE BEAST patří na poli power/heavy metalu inspirovaného 80. lety mezi nejvýraznější formace žánru. Nejenže neúnavně koncertují, ale ač ctí všechna pravidla žánru, nebojí se do něj vnést i svérázný smysl pro humor.

Kapela je proslulá energickými koncerty, kterým nejen v chytlavých refrénech dominuje Noora Louhimo jako jedna z nejsilnějších frontmanek v klasickém metalu, ale slaví úspěchy i se svými nahrávkami. Ty se pravidelně umisťují na předních prodejních příčkách, ale také v hitparádách. Poslední dvě alba na Emma Gaala (finská Grammy) v žánru metal získala ocenění „Album roku“.

FUTURE PALACE je post-hardcorové trio z Berlína s výraznou zpěvačkou Marií, které do svých těžkých riffů vkládá překvapivě silně melodické a hitové linky, že je u nich těžké si nevzpomenout na BRING ME THE HORIZON, SPIRITBOX či WHILE SHE SLEEPS. I zde se setkáváme s ovlivněním různými styly elektroniky nebo synthpopu, takže i přes agresivní háv a dramatično tu je cítit snaha vydrápat se ze dna propasti zpět na světlo. Druhá deska „Run“ je na cestě!

Vstupenky můžete kupovat zde, dále v sítích Ticketmaster a GoOut.Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace